muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KC VLTAVSKÁ - KD VLTAVSKÁ

11.5.2012 Temperamentní zpěvačka Yvonne Sanchez vystoupí v úterý 15. května v Kulturním centru Vltavská za doprovodu své mezinárodní kapely složené z muzikantů z Česka, Slovenska, Brazílie a Mexika.
21.4.2012 Ve čtvrtek 3. května vystoupí v Kulturním centru Vltavská originální kladenská kapela Zrní. Parta pěti muzikantů spolu funguje již více jak deset let a na pódiu z nich sálá chuť hrát a zvát diváky do svého osobitého světa.
29.3.2012 Cyklus jazzových koncertů Elektra Jazz vstupuje v Kulturním centru Vltavská do druhé poloviny jarní sezóny. V dubnu a květnu láká na skupinu Face of the Bass vedenou Jaromírem Honzákem, trio předního kontrabasisty Roberta Balzara...
16.3.2012 Největší hity slavných Dire Straits zazněly 14. března pražským KC Vltavská v podání britské kapely The Straits, sestávající z bývalých členů Dire Straits a dalších skvělých muzikantů. Jako support se publiku představil písničkář Jon Allen.
8.3.2012 The Straits, sestávající z bývalých členů Dire Straits, Alana Clarka a Chrise Whitea, a prvotřídních hudebníků Stevea Ferroneho, Terence Reise, Mikea Feata, Adama Phillipse a Jamieho Squirea, se tento březen vydávají na evropské turné s 18ti zastávkami...
8.3.2012 Sto zvířat plánují na letním Sázavafestu odehrát celkem sto písní, pro jarní warm-up se chystají pro změnu na sto minut koncertování. Budou tak hlavními lákadly tradiční klubové odnože festivalu, která letos proběhne 23. března v pražském KC Vltavská.
6.2.2012 V úterý 7. února od 21h vystoupí v Kulturním centru Vltavská jedna z nejvýraznějších osobností domácího jazzu – kytarista David Dorůžka se svým triem. Zahájí tak pravidelnou řadu jazzových koncertů s názvem Elektra Jazz...
5.2.2012 Po dvou a půl letech od pražského koncertu, který se konal krátce po společném reunionu, se britské elektronické duo Lamb opět vrátilo do české metropole.
27.1.2012 Britské duo Lamb, které v Česku vystoupí začátkem února, si jako support přiveze písničkáře Jay Leightona a kapelu The Ramona Flowers.
21.12.2011 Jak se k vám již zřejmě doneslo, ode dneška do pátku je vyhlášen státní smutek k uctění památky zesnulého Václava Havla. Pokud se této v době chystáte na koncert, doporučujeme si předem ověřit, zdali nedochází ke změnám v programu či jeho úplnému zrušení.

1-10 (83) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.