muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KAY BURIÁNEK

4.5.2014 Na brněnské Flédě se 16. května v rámci taneční klubové akce F*** Bounce odehrají DJ sety mnoha interesantních hudebníků. Středobodem zájmu se stanou Ethan Kath z Crystal Castles a Dean Rosenzweig z IAMX.
5.2.2009 Přestože se zdá, že Sunshine přes zimu spí, opak je pravdou. Kromě toho, že vymetají tuzemská i zahraniční studia a kousek po kousku dávají dohromady sourozence Dreamera, chystají se v užší sestavě expandovat do klubů jako DJs.
19.11.2007 Na páteční večer se do pražského klubu Roxy chystá premiérový díl nové klubové party T.R.A.S.H., kladoucí si za cíl reflektovat dění na nu rave, indie electro a disco punk scéně.
15.5.2007 Karel Buriánek neboli Kay, zpěvák a kytarista táborské formace Sunshine, je nade vší pochybnost jedním z nejpřemýšlivějších muzikantů v tomhle státě. Ke specifickému nazírání na hudbu a byznys s ní spojený...
13.1.2006 Dnes po půlnoci bylo zahájeno dlouho očekávané vysílání nové hudební stanice Českého rozhlasu, Radia Wave. Jenže místo slibované alternativy, hip-hopu, britpopu, punku a hardcoru z éteru zní Krakonoš, Vondráčková, Pilarová a Gott!

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.