muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KATKA KNECHTOVÁ

28.1.2009 Jak dopadly výsledky hudebních cen televize Óčko jsme vás již informovali a teď k nim přidáváme ještě fotogalerii ze čtvrtečního vyhlašovacího večera v pražské Tesla Areně. V její první části figuruje třeba Katarína Knechtová, Ewa Farna, Tomáš Klus, Marek Ztracený, UDG nebo rapper Vec.
26.1.2009 Co přinese rok 2009 v kariéře zpěvačky Kataríny Knechtové, která v loňském roce jen pár měsíců po oficiálním odchodu z kapely Peha v nahrávacím studiu v Nouzově na Kladensku natočila své debutové sólové album Zodiak?
14.1.2009 Slovenská zpěvačka Katarína Knechtová byla stěžejní postavou skupiny Peha, ale co všechno znamenala pro tuhle kapelu, ukazuje její první sólové album. Když odhlédneme od profesionálně velmi dobré...
23.12.2008 Vánoční akci připravila televize Óčko pro ty, kteří se chystají na velkou slavnostní vyhlášením výsledků RGM Hudebních cen Óčka 2008, které proběhne 22. ledna v pražské Tesla Areně. Od dnešního dne do 28. prosince je možné zakoupit vstupenky za zvýhodněnou cenu.
5.12.2008 Tak a už je potom. Slovenský slávik za rok 2008 už pozná svojich nových majiteľov. Teda presnejšie povedané staronových. Vyzerá to totiž tak, že sa táto súťaž začína čím ďalej, tým viac podobať na slávika českého v kategórii spevák.
26.11.2008 Slovenská zpěvačka Katarína Knechtová, která před nedávnem opustila úspěšnou skupinu Peha, vydá příští týden své první sólové album Zodiak. Deska vznikala ve spolupráci s britským producentem Headem a podíleli se na ní slovenští i angličtí hudebníci.
20.6.2008 Jedna z nejúspěšnějších slovenských popových kapel oznámila ukončení své činnosti. Poslední šance, kde bude možné skupinu spatřit, se naskytnou na vybraných letních festivalech. Potom se zpěvačka Katka Knechtová chce věnovat sólové kariéře, což je zřejmě také hlavní důvod splitu.
3.12.2007 Začátek prosince se každoročně nese v duchu vyhlášení výsledků anket o populární osobnosti hudební scény. Týden před vyhlášením výsledků Českého Slavíka byli v sobotu večer v bratislavské Sibamac Areně představeni vítězové slovenského Zlatého Slávika.
10.12.2006 „Nepopulární anktera popularity“, jak by se dal Český Slavík ve stručnosti charakterizovat, má za sebou vyhlášení letošních výsledků, které proběhlo včera večer v již tradičních prostorách Státní opery Praha.
23.3.2006 Loňské album jazzového zpěváka Petra Lipy Lipa spieva Lasicu si včera večer vysloužilo pět cen slovenské hudební akademie za loňský rok. Čtyři sošky získala skupina Peha.

22-31 (31) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.