muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KATIE MELUA

9.11.2012 Jistě jeden z nejpůsobivějších koncertů tohoto roku odehrála písničkářka Katie Melua. Zpěvačku s bluesově zabarveným hlasem, která se doprovází na kytaru i klavír, mohlo české publikum konečně posoudit i naživo.
7.11.2012 Zpěvačka stojící na pomezí jazzu, blues, písničkářství a popu, v Severním Irsku žijící gruzínská rodačka Katie Melua, dnes večer vůbec poprvé ve své takřka desetileté kariéře vystoupí v Česku...
5.11.2012 V pouhých 22 letech byla vyhlášena nejprodávanější umělkyní ve Velké Británii a její debutové album Call Off The Search se zapsalo mezi 100 nejúspěšnějších britských desek v historii.
7.6.2012 Katie Melua na podzim vůbec poprvé vystoupí v Česku. Zpěvačka, která stojí na pomezí jazzu, blues, písničkářství a popu, přijede 7. listopadu do pražského Kongresového centra, aby tam představila své aktuální album Secret Symphony.
28.8.2007 Anglická pop-jazzová zpěvačka vydá své již třetí studiové album Pictures. Této nahrávce předchází veleúspěšný debut Call Off the Search z roku 2003 a o dva roky později vydaný nástupce Piece by Piece.
4.11.2006 V londýnském Earl's Court budou 15. listopadu předány letošní World Music Awards. Kromě celosvětově nejprodávanějších hudebních nahrávek uplynulého roku zde budou vyhlášena také kontinentálně nejúspěšnější alba a dvě speciální ceny.
6.10.2006 Do Guinessovy knihy rekordů bude zapsáno jméno dvaadvacetileté anglické pop-jazzové zpěvačky Katie Melua, která v pondělí spolu s pětičlennou kapelou na dně Severního moře absolvovala koncert v hloubce 303 metrů pod hladinou.

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.