muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KATAPULT

8.9.2020 „Tato hudba si na nic nehraje. Netváří se povzneseně ani se nevydává za to či ono. Je to čisté, spontánní, strhující a je tam všechno, co tam...
26.6.2012 Krkonošské Kunčice nad Labem se v sobotu stanou dějištěm již jedenáctého Kunčice festu. Hlavními hosty tentokrát budou Monkey Business a slovenské kapely Inekafe a Horkýže slíže.
8.12.2010 Lidový dům Kbely (nebo-li Liďák) nabízí řadu zajímavých koncertů. Kvalitní zázemí a technické vybavení klubu činí z Liďáku jedno z nejkvalitnějších koncertních míst v Praze a Středních Čechách.
23.6.2010 Starou pravdu připomněl v roce 1996 finský režisér Juha Koiranen názvem filmu Rock'n Roll Never Dies. Katapult pohřbívala kritika, zákazy to zkoušel bolševik, ale skupinu nezastavila ani „černá série“ z posledních let.
24.5.2010 Katapult model 2010 dostal s mladšími rytmiky novou energii, se kterou se vrátil blíž k bluesovým kořenům i k boogie. Mezi deseti skladbami alba Radosti života nechybí ani starší zhudebněný Gellnerův Přetékající...
21.4.2009 Poté, co tragický osud předčasným úmrtím Jiřího Dědka Šindeláře a posléze Karla Káši Jahna ukončil činnost skupiny Katapult, objevily se úvahy o další muzikantské činnosti jejího frontmana Oldy Říhy. V nich začíná být v těchto týdnech trochu jasněji.
22.3.2009 Doslova ve znamení skupiny Kryštof se neslo včerejší vyhlášení cen Akademie populární hudby Anděl za loňský rok v Top Hotelu Praha. Nejenže byl její frontman Richard Krajčo moderátorem večera a kapela zde představila svou novou skladbu, z večera si také odnesla dvě ceny.
2.3.2009 Ve věku nedožitých šedesáti let v pátek zemřel bubeník Karel "Káša" Jahn. Jahn byl koncem 60. let po boku Jiřího Korna členem skupiny Rebels, začátkem loňského roku se stal členem skupiny Katapult, kde za bicími nahradil zesnulého Tolju Kohouta.
5.1.2009 Ale to je pěkné... Všech pět „předrevolučních“ elpíček Katapultu v jednom úhledném balíčku, většinou doplněné o singlové bonusy a také o dvě anglicky zpívaná alba – exportní verzi desky 2006 a počin...
5.1.2009 Chronickému plicnímu onemocnění dnes dopoledne podlehl baskytarista a zakládající člen skupiny Katapult Jiří „Dědek“ Šindelář. Po smrti bubeníka Tolji Kohouta předloni na podzim tak jde o druhou ránu pro fanoušky bigbítové stálice, která na hudební scéně působila od roku 1975.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.