muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KASABIAN

21.7.2015 Čtrnáctý ročník Colours of Ostrava je úspěšně za námi. V první části fotogalerie se podívejte na průběh, atmosféru i interprety z prvních dvou festivalových dnů.
25.6.2015 Sice už zcela neplatí, že bychom na živá vystoupení některých velkých jmen alternativního popu museli jezdit do zahraničí, ale přesto maďarský festival Sziget nabízí lákadel více než dost.
22.12.2014 Bilanční vlak se nedá zastavit. Koho považujeme za letošní objevy, které domácí i zahraniční desky nás nejvíce oslovily a které naopak zklamaly, co nám z roku 2014 zůstane nesmazatelně pod kůží a co bychom raději zapomněli? První díl našeho výročního hodnocení napoví...
17.6.2014 Tretí deň festivalu Orange Warsaw priniesol prvý európsky koncert Outkast po reunione. A okrem neho aj Kasabian, Limp Bizkit, Miles Kane, Jurassic 5 a The 1975.
17.6.2014 Outkast, Lily Allen, Pixies, Florence and The Machine, Prodigy, Limp Bizkit, David Guetta. Trocha absurdný zoznam mien, ktorý možno dokopy nedáva žiaden zmysel. To všetko sa ale vyskytlo na poľskom Orange Warsaw Festivale počas troch dní na futbalovom štadióne.
4.6.2014 Nezadržitelným tempem se blíží vydání páté řadové desky od Kasabian. Že se tato britská parta nebere zase tak vážně, jak by se mohlo z některých jejích mediálních prohlášení zdát, je zřejmé i z klipu k singlu eez-eh. Na nové album 48:13 se můžeme již těšit 9. června.
28.4.2014 Hutná britská kytarovka Kasabian se po třech letech hlásí s novým materiálem. Nástupce desky Velociraptor! ponese název 48:13 a vyjde 9. června.
30.3.2014 Na poľskej festivalovej scéne sa toho veľa deje. Najväčšie festivaly, severný Open'er s varšavským Orange Warsaw sa predbiehajú v menách, zobudili sa aj elektronické festivaly Nowa Muzyka a Free Form. Bohužiaľ, dva festivaly sa aj zrušili.
28.1.2014 Národný štadión vo Varšave, ktorý zrekonštruovali pred pár rokmi kvôli európskemu futbalovému šampionátu, bude hostiť zaujímavý festival všehochuti. Trojdňový Orange Warsaw Festival láka na indie ako Kasabian, klasiky ako Pixies alebo Queens of The Stone Age.
7.4.2013 Zpěvák Tom Meighan potvrdil serveru NME, že Kasabian pracují na páté studiové desce. Jejich poslední album Velociraptor! vyšlo v září 2011. Novinka je zatím v počáteční fázi, ale už nyní má alespoň frontman kapely jasnou představu, jak zní.

1-10 (60) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.