muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KALA

6.7.2019 Celé tohle basové ukulele je vyrobeno (v Číně) z mahagonu, ale není to masiv (masiv by stál dvakrít tolik). Hmatník je z černého ořechu, má velký rádius, není tedy plochý. Pražce...
7.3.2019 V loňském roce jsem napsal recenzi na elektrifikovanou verzi pětistrunného basového ukulele, takže když jsem dostal šanci vyzkoušet akustickou čtyřstrunnou verzi od stejného výrobce,...
27.5.2018 V poslední době prožívá svůj boom použití ukulele, a to napříč všemi hudebními žánry. Zvláště v takzvané nezávislé nonkonformní hudbě, které jsou plná mainstreamová rádia a které...
6.3.2017 Přiznám se, že kytarové ukulele držím v ruce úplně poprvé. Různá ukulele, tzn. různých velikostí, jsem již během času osahal. Ale jako kytarista jsem si moc nevěděl rady s laděním, a jak se hrají akordy, jsem nevěděl už vůbec.
10.2.2017 Kytarová komunita se může těšit na nový nový model nástroje s nylonovými strunami. Všichni významní výrobci klasických kytar se dnes snaží dodat na trh nástroje moderní, s dokonalým snímáním akustického zvuku a osvědčenými parametry.
21.6.2016 Basové ukulele je poměrně nedávno vymyšlený nástroj a jako takový jsem ho přirozeně chtěl vyzkoušet. Především tedy elektrifikovanou celomasivní verzi. V zásadě se jedná o zmenšenou baskytaru (z menzury 864 mm na 533 mm) se stejným laděním (EADG).
7.3.2016 Basové ukulele. Zdá se možná, že je to kravina. Spojit basu a ukulele, to je jako spojit zubní niť a lodní lano. Dostal jsem nicméně na test věc, která mi celkem vyrazila dech. U-Bass od firmy Kala je přesně spojení baskytary a ukulele.
15.1.2016 Drazí čtenáři, byl mi k testování svěřen poměrně neobvyklý instrument. Jedná se, jak již jeho název a vlastně i vzhled napovídá, o jakousi kombinaci ukulele a bendža.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.