muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KÁCOV

9.12.2008 Před několika dny jsme psali o zahájení předprodejů vstupenek na příští ročníky řady velkých domácích festivalů, k nimž se teď přidávají další dva. V prodeji jsou již také vstupenky na Mighty Sounds a Sázavafest.
23.8.2008 Osmý Sázavafest se uskutečnil na přelomu měsíce v Kácově na Kutnohorsku. Ve fotogalerii z něj se objevuje Sean Kingston, The Young Gods, Transglobal Underground, Client a několik domácích kapel.
23.7.2008 V Kácově na Kutnohorsku se na přelomu července a srpna uskuteční osmý ročník multižánrového Sázavafestu. K vidění zde bude Joan as Police Woman, Sean Kingston či kapely The Skatalites, Camouflage, The Young Gods nebo Client.
16.5.2008 Program letošního ročníku Sázavafest se rozrostl o pár dalších zahraničních jmen. Na přelomu července a srpna dorazí do Kácova i písničkářka Joan Wasser svým projektem Joan as Police Woman nebo jamajská ska legenda The Skatalites.
10.3.2008 Mladý jamajský reggae zpěvák Sean Kingston, Sister Bliss z Faithless, švýcarští The Young Gods nebo německá synthipopová kapela Camouflage – to je výběr z prvních potvrzených interpretů pro letošní ročník festivalu Sázavafest, který bude probíhat od 31. července do 3. srpna v Kácově.
25.8.2007 Rekordní patnáctitisícová návštěva poctila debutní ročník Sázavafestu v jeho nové lokaci, Kácově na Kutnohorsku. My vám nyní přinášíme fotogalerii, která zachycuje mimo jiné koncerty Skye, Kosheen, Illustratosphere, dalších...
31.7.2007 Zítřejší warm-up party pro nedočkavé odstartuje již sedmý ročník festivalu O2 Sázavafest, tentokrát poprvé v Kácově. Hlavními hvězdami akce budou britští Kosheen a zpěvačka Skye.
3.5.2007 Po nedávné dvojici vyprodaných koncertů v pražském klubu Roxy se britská electro-popová trojice Kosheen do České republiky vrátí opět v létě, aby vystoupila na srpnovém Sázavafestu v Kácově.
28.3.2007 Britská zpěvačka Skye je prvním potvrzeným headlinerem pro sedmý ročník festivalu Sázavafest, který od 2. do 5. srpna proběhne letos premiérově v údolí kácovského podzámčí.
8.3.2007 Letní festival Sázavafest v letošním roce změní místo svého konání. Oproti předcházejícím ročníkům se jeho sedmý ročník uskuteční v městečku Kácov na Kutnohorsku.

12-21 (21) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.