muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KÁCOV

1.8.2010 Desáté jubileum letos oslaví festival Sázavafest, který proběhne od 5. do 7. srpna v Kácově. Mezi hlavní tahouny se zařadí finští rockoví kabaretiéři Leningrad Cowboys, američtí nu-metalisté Papa Roach, balkánská dechovka Boban i Marko Markovic Orkestar ze Srbska, ale taky náš rodák Ivan Král.
4.4.2010 Desátý ročník Sázavafestu, který se uskuteční od 5. do 7. srpna v Kácově, zatím ještě tají své headlinery, ale odkrývá alespoň sérii prvních potvrzených kapel včetně několika zahraničních.
11.1.2010 Poslední tři týdny zbývají mladým talentovaným kapelám na to, aby se přihlásily do soutěže Sázavafest Battle. Šestice finalistů se představí po boku zavedených kapel na dubnovém Jarním Sázavafestu a nejúspěšnější z nich získají šanci představit se na 10. ročníku Sázavafestu v Kácově.
26.11.2009 Nejen velké zahraniční festivaly, ale také ty domácí, pomalu spouští předprodeje vstupenek na své nadcházející ročníky. Již nyní jsou ke koupi třeba vstupenky na festivaly Benátská noc nebo Sázavafest.
4.8.2009 Kácovský Sázavafest na svojom deviatom ročníku priniesol takmer celú českú scénu, doplnenú o jedno veľké a niekoľko menej známych zahraničných mien. Náš fotoreport mapuje piatok a sobotu na čele s Mobym, The Gathering, Die Happy i príšerným Jimmym Somervillom.
29.7.2009 Ačkoliv letošní ročník Sázavafestu začíná oficiálně až zítra, už dnes se do středočeského Kácova začínají sjíždět první návštěvníci, pro které je připraven warm-up, který je má rozehřát na hlavní hvězdy festivalu.
12.7.2009 Pořadatelé O2 Sázavafestu krátce po odhalení kompletního line-upu letošního ročníku snižují cenu vstupenek. Ty je možné do 20. července v předprodejní síti Ticketpro zakoupit s dvousetkorunovou slevou, tedy za 1000 Kč včetně poplatků.
2.7.2009 Letošní O2 Sázavafest odtajnil kompletní line-up. Celému festivalu začínajícímu ve čtvrtek 30. července bude předcházet warm up day, který letos proběhne na zvláštní produkci Kácovské léto v areálu místního zámku. Scéna bude přístupná za dobrovolné vstupné už od středy.
5.5.2009 Nejen Moby a v závěsu za ním kapely Die Happy, Speed Caravan, New York Ska-Jazz Ensemble, Freak Power nebo The Gathering, ale také skotský zpěvák Jimmy Somerville bude jedním z lákadel letošního Sázavafestu.
12.4.2009 Kácovský Sázavafest představuje po Mobym a kapelách jako The New York Ska-Jazz Ensemble, Speed Caravan, The Gathering nebo Freak Power dalšího zahraničního hosta letošního ročníku, který se uskuteční od 30. července do 2. srpna.

1-10 (21) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.