přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KABÁT

13.2.2014 Dozrál čas na další „bestofku“, jenže samotná kapela cítí, že se za poslední více dekádu neurodilo tolik munice, aby mělo smysl novou kompilaci „stavět“? A co takhle vydat znova tu samou co kdysi!?
9.7.2013 Druhá část fotogalerie z Rock for People je venku. Podívejte se, co poslední dva dny festivalu přinesly a co známé či méně známé kapely předvedly.
26.11.2012 Překvapení v kategorii zpěváků přinesly výsledky letošního ročníku ankety Český slavík. Poprvé po čtrnácti letech totiž nezvítězil favorizovaný Karel Gott. Veterán ankety letos skončil na druhém místě, porazil jej mladý písničkář Tomáš Klus.
20.11.2012 Kapela Kabát na jaře po dvou letech vyrazí na turné. Minimálně v jedné věci však tentokrát bude netradiční. Zhruba polovinu z každého koncertu totiž skupina odehraje v doprovodu třicetičlenného bigbandu.
6.11.2012 Výročí padesáti let značky Marshall se neslavilo jen na nedávném megakoncertu ve Wembley, naopak se dočká i Praha. Bude mu totiž věnován letošní Beatfest, který proběhne 8. prosince v Incheba Areně na Výstavišti v pražských Holešovicích.
16.3.2012 Prvý prázdninový víkend patrí už tradične najväčšiemu rockovému festivalu u nás pod názvom TOPFEST, ktorý sa tento rok presťahoval na Letisko Piešťany. K zatiaľ potvrdeným skupinám...
14.3.2012 Se zajímavými zprávami se dnes vytasili pořadatelé festivalu Benátská noc, který letos oslaví dvacáté jubileum. První se týká přesunu akce na nové místo, druhá headlinerů.
24.1.2012 Když se řekne Dubí, každého napadne něco, co s muzikou tak docela nesouvisí. My jsme se však setkali na řečeném místě s kytaristy tuzemského Kabátu. Povídalo se o kytarách mistrů Oty Váni a Tomáše Krulicha.
29.12.2011 Jak jsme informovali už v průběhu října, televize Nova a Markíza na jaře společně uvedou další vyhledávací reality show. Pochází z Nizozemí, kde byla premiérově uvedena loni pod názvem The Voice.
20.11.2011 Kapela Kabát vydala před pár dny DVD se záznamem svého dubnového koncertu v pražské O2 Areně, kde vystoupila v rámci turné ke své loňské desce Banditi di Praga.

1-10 (57) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.