muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JUSTIN LAVASH

24.11.2016 Justin Lavash vydává své nové album s názvem „Programmed“ (Naprogramován), současně se sólovým koncertem v pražském Studiu Paměť v Praze 1, 30. listopadu 2016. Bude hrát písně z nového alba, i některé již známé – v novém aranžmá.
15.11.2013 „Můj vztah k lidové tvorbě a k lidové tradici je takový neutrální, nejsem ani příliš velký fanoušek, ani příliš velký odpůrce, spíš jsem takový pozorovatel z povzdálí,“ přiznává upřímně v níže přiloženém rozhovoru Mikoláš Růžička.
2.9.2013 Novinka zpěvačky Moniky Načevy (a kytaristy Justina Lavashe) naznačuje, že i v našem prostředí už lze úspěšně financovat umělecké projekty přes tzv. crowdfundingové portály - s albem Milostný slabiky dvojice „upsala své akcie“ na portálu Hithit...
6.2.2013 Zpěvačka Monika Načeva nahrává nové album a znovu se inspiruje poezií. Už v roce 2010 vydala desku The Sick Rose, která obsahovala zhudebněné texty anglického temného romantického básníka Williama Blakea i básně autorů české moderny Karla Hlaváčka či Antonína Sovy.
5.3.2012 Praha byla a je kreativním městem, které stále láká umělce, aby se zde usadili a tvořili v nádherných kulisách naší metropole. Mezi takové se počítají i Justin Lavash a Dan Reed, kteří jsou vynikajícími hudebníky i skladateli.
9.2.2012 Kulturní centrum Vltavská přivítá v sobotu 11. února stálici české alternativní scény zpěvačku Moniku Načevu a skvělého britského kytaristu Justina Lavashe. Návštěvníkům představí dvojjazyčný program, ve kterém se propojuje poetika textů Jáchyma Topola a Justina Lavashe. Koncert se koná v klubovém sále Elektra od 20h.
17.1.2012 Zpěvačka Lenka Dusilová vydala na sklonku minulého roku album Baromatika. Pomíjíme-li projekt Eternal Seekers, pro který se spojila s Clarinet Factory, jedná se o její první sólovku po šesti letech...
25.11.2011 Chystané novinkové album zpěvačky Lenky Dusilové, o němž jsme vás informovali koncem září, získává jasné kontury. Především je jasno o jeho názvu – Baromantika – a rovněž o termínu vydání, který se oproti původním listopadovým plánům posouvá na 12. prosinec.
30.9.2010 Jihomoravský Mikulov se v polovině srpna stal již podvanácté hostitelem festivalu Eurotrialog. Zahráli zde třeba i Už jsme doma, Plastic People of the Universe, Chór vážských muzikantov, Traband nebo Poletíme?.

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.