muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JURASSIC 5

17.6.2014 Tretí deň festivalu Orange Warsaw priniesol prvý európsky koncert Outkast po reunione. A okrem neho aj Kasabian, Limp Bizkit, Miles Kane, Jurassic 5 a The 1975.
17.6.2014 Outkast, Lily Allen, Pixies, Florence and The Machine, Prodigy, Limp Bizkit, David Guetta. Trocha absurdný zoznam mien, ktorý možno dokopy nedáva žiaden zmysel. To všetko sa ale vyskytlo na poľskom Orange Warsaw Festivale počas troch dní na futbalovom štadióne.
8.4.2010 Před několika týdny jsme informovali o prvních potvrzených účinkujících, kteří se mezi 19.a 21. srpnem předvedou na festivalu Hip Hop Kemp na letišti v Hradci Králové. Soupisku teď rozšiřuje opět několik jmen včetně hlavního headlinera letošního ročníku.
19.2.2007 Losangelesský Cut Chemist, zakládající člen věhlasných Jurassic 5 a jeden z nejrespektovanějších DJů a producentů na současné americké hip-hopové scéně, vystoupí v pražské Sazka Areně jakožto předskokan na březnovém koncertu kolumbijské zpěvačky Shakiry.
20.9.2002 JURASSIC 5 vydají 7. října nové album nazvané album 'POWER IN NUMBERS', na kterém ve skladbě 'Thin Line' hostuje NELLY FURTADO.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.