muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JUNIP

17.7.2011 Druhá část fotoreportu z festivalu Bažant Pohoda se věnuje headlinerům druhého dne - Santigold, Pulp, Junip, Imogen Heap, Madness - a začátku dne třetího.
14.7.2011 Pätnásty ročník najväčšieho slovenského festivalu Bažant Pohoda sa uskutočnil rovnako ako po minulé roky na trenčianskom letisku. Jubilejnú pätnástku sa rozhodli organizátori osláviť pre festival tým najtradičnejším spôsobom.
10.5.2011 Katowický OFF Festival opět nepřináší žádná zklamání a po již dříve oznámených Primal Scream, Mogwai, Gang of Four, Liars, Warpaint nebo Destroyerovi přichází s dalšími zajímavými jmény z řad objevů i legend alternativní muziky.
19.1.2011 Dalším potvrzeným účinkujícím letošního ročníku festivalu Bažant Pohoda, který bude probíhat od 7. do 9. července na letišti v Trenčíně, je švédská trojice Junip vedená písničkářem José Gonzálezem.
17.9.2010 Berlin Festival bol festivalom prvých dojmov. Prvý dojem z grafiky, prvých potvrdených kapiel ako Editors, Fever Ray, Caribou alebo Lali Puna, i samotnej akcie po príchode na ňu boli viac, ako pozitívne. No s výnimkou layoutu všetky elementy postupne zhorkli.
15.9.2010 Po nedávném EP Rope & Summit tento týden konečně vychází očekávané dlouhohrající album švédské kapely Junip, jejíž vůdčí osobností je jinak také úspěšný písničkářský sólista José González.
8.7.2010 Kapela švédskeho pesničkára Josého Gonzáleza, Junip, ktorá pred pár týždňami vydala svoje druhé EP má už naplánovaný aj release debutového albumu. Zatiaľ nepomenovaná nahrávka vyjde 13. septembra, v Európe pod labelom City Slang.
7.7.2010 Vhodným festivalom na ukončenie tohtoročnej bohatej letnej sezóny bude bez debát Berlin Festival. Ten sa uskutoční v nemeckom hlavnom meste 10. a 11. septembra a prinesie aj Editors, Soulwax, LCD Soundsystem či Fever Ray.
16.4.2009 V polovině srpna se u našich německých sousedů uskuteční dva festivaly, které by mohly zajmout příznivce nezávislé muziky. V městečku Haldern v Severním Porýní-Vestfálsku to bude 26. ročník tradičního Haldern Popu, v Hamburgu zase 3. ročník festivalu Dockville.

11-19 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.