muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JUNIP

29.10.2014 Švédský písničkář José Gonázelz se vrací ke své sólové reflexi. Poté, co se posledních osm let věnoval projektu Junip, s nímž vloni vydal výbornou vzal zpět do ruky svou akustickou kytarou a na únor příštího roku chystá nahrávku Vestiges & Claws.
23.12.2013 Jak jsme slíbili, je tady druhý díl žebříčku Alba roku 2013, ve kterém přichází řada na desky, jež možná nejsou ve výročních rekapitulacích hudebních kritiků na tak viditelných pozicích, ale podle našich redaktorů a redaktorek patří přesto k tomu nejlepšímu, co v tomto roce vyšlo.
9.12.2013 Junip letos vydali výbornou eponymní desku, tak nějak zvláštně znepokojivě zasněnou, celou jako by protaženou jedním leitmotivem, jen těžko jednoznačně identifikovatelným, ale je zřejmé, že tam někde je.
14.9.2013 Švédská kapela Junip vedená charismatickým písničkářem José Gonzálesem vydala na konci dubna eponymní studiové album. Z této již druhé řadové desky pochází i skladba Walking Lightly, které teď nově přidává na kráse i videoklip.
11.7.2013 Stále více českých fanoušků míří každoročně do rakouského městečka St. Pölten za festivalem Frequency. Ten nedávno přidal na svou soupisku Alkaline Trio, Blumentopf, Milese Kanea, Junip, Groundation nebo Johnnyho Borrella z Razorlight.
16.1.2013 Junip, švédská indie-folková trojice okolo José Gonzáleze, debutovali v roce 2010 albem Fields. Letos na něj naváží eponymní druhotinou, s jejímž vydáním se počítá na duben.
12.3.2012 Závěr léta bude v německé metropoli i letos patřit dvoudennímu Berlin Festivalu, který se tradičně odehrává v areálu bývalého letiště Tempelhof ležícím téměř v samotném srdci města.
13.8.2011 Po prvním díle fotogalérie z letošního OFF Festivalu přinášíme dnes díl druhý. Těšit se můžete na Primal Scream, Public Image Ltd., Destroyera, Xiu Xiu, Deerhoof, nebo i našich DVA.
12.8.2011 “Nie je vám tu príliš teplo?” pýtame sa klávesaka švédskych Junip, Tobiasa Winterkorna, pri hluku z hlavného pódia poľského festivalu Off. “Dosť, no nie príliš, pretože vo vzduchu je búrka.”
10.8.2011 OFF Festival se pomalými kroky posouvá a postupně na sebe nabaluje jak čím dál tím věhlasnější jména, tak i vyšší návštěvnost. Mogwai, Primal Scream, Public Image Ltd., Low či Destroyer, to je jen stručný zlomek letošních účinkujících.

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.