muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JULIA

9.3.2007 Junkie XL, KTU alebo dídžeji z Kosheen... To sú najnovšie prírastky medzi Pohodu, Hodokvas, Top Fest a Žákovic open.
27.6.2006 Kapela KMFDM se rozhodla zrušit veškeré koncerty, které měla naplánovány na letošní červenec. Nevystoupí proto ani na festivalu Open Air Music Fest Přeštěnice, který se uskuteční 21. a 22. července.
12.5.2006 Jihočeský festival v Přeštěnici na Milevsku Milevska, který se uskuteční 21. a 22. července, nabídne návštěvníkům vystoupení kultovní německo-americko-anglické skupiny KMFDM.
22.4.2006 Angličané z Prahy. Výstižnější název mě pro kapelu Southpaw momentálně nenapadá. Hrají hudbu ze Spojeného Království tady v českých luzích a hájích a… mají úspěch.
27.2.2006 Společný koncert skupin 4Lyn a Julia, který měl proběhnout dnes večer v rámci pravidelných Free Mondays v pražském Abatonu, se z důvodu nemoci členů obou skupin neuskuteční.
22.2.2006 Zdá se, že v pražských klubech to bude v pondělí pěkně vřít! Zatímco na Free Mondays v Roxy bude koncertovat velký objev slovenské kytarové scény, skupina The Bridge, v Abatonu budou zdarma koncertovat skupiny Julia a 4Lyn.
21.2.2006 Ne každý se spokojí s nabídkou českých festivalů a tak druhý díl našeho seriálu o letošních akcích věnujeme našim jižním sousedům. Do Rakouska konec konců není daleko a organizátoři tamních festivalů již nyní avizují velká jména.
3.2.2006 O novém dvojalbu skupiny Southpaw Heart Disk, které vyjde 1. března, jsme vás již informovali. U této příležitosti skupina vyrazí na velké koncertní turné.
10.1.2006 Únorový program pražského Abatonu připravil opět několik příjemných překvapení. Jedním z nich je i společné vystoupení rakouské rockové skupiny Julia a německých 4Lyn, které zde zahrají 27. února v rámci pondělních Free Mondays.
23.12.2005 Nova Rock, jedna z největších festivalových akcí u našich jižních sousedů, v nadcházejícím roce opět slibuje řadu vystoupení zvučných jmen.

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.