muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JOSS STONE

25.3.2014 Pop soulová zpěvačka Joss Stone se po pauze vrací k živému hraní a její ambice ohledně koncertování nejsou vůbec malé. Během dvou a půl let má v plánu navštívit každou zemi na světě.
31.8.2012 Třiačtyřicet let na scéně a dvaadvacet alb na kontě, je to málo? Prosím, další studiová deska britského zpěváka Joe Cockera na sebe nenechá dlouho čekat. Novinka ponese název Fire It Up a vyjde začátkem listopadu.
16.8.2011 Ambiciózní projekt Micka Jaggera s názvem SuperHeavy se kvapem blíží k vydání debutového alba. Je tedy už nejvyšší čas představit z netrpělivě očekávané novinky videoklip k prvnímu singlu Miracle Worker.
24.5.2011 Frontman The Rolling Stones Mick Jagger oznámil, že světlo světa spatřila nová superskupina Super Heavy. Superlativy jsou tentokrát opravdu na místě, protože ji tvoří opravdu hvězdná jména.
1.4.2009 Doslova „více než bohatý“ hudební program v letních měsících nabídne festivalový areál v rakouském Wiesenu. V tuto chvíli jsou potvrzeny více či méně kompletní programy hned několika festivalů, které se zde uskuteční.
26.6.2007 Pražské Expres Radio odvysílá v neděli 1. července v přímém přenosu vzpomínkový koncert uspořádaný u příležitosti nedožitých šestačtyřicátých narozenin princezny Diany na londýnském stadionu Wembley.
12.4.2007 Zpěvačka Joss Stone má černý hlas, podle něhož by nezasvěcení sotva tipovali, že jeho majitelkou je dvacetiletá bílá Angličanka. Na novém, v pořadí třetím albu příhodného názvu Introducing...
23.12.2005 Pražské Expres Radio 90,3 FM připravilo pro své posluchače celkem příjemný vánoční dárek. Během svátečních dnů totiž odvysílá záznamy koncertů Johna Legenda, Joss Stone a Jamieho Culluma.
11.11.2005 Na evropský trh se tento týden dostal komplet čtyř DVD se záznamem charitativního koncertu Live 8, který se konal 2. července na devíti místech světa z iniciativy Boba Geldofa.
4.8.2005 Zajímavé spojení dvou zcela rozdílných kapel zažijí návštěvníci sanfranciského dvojkoncertu THE ROLLING STONES, který se odehraje v polovině listopadu v rámci nadcházejícícho světového turné...

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.