muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JOHNOSSI

17.1.2013 Ani letos nebude na německých festivalech Hurricane a Southside o zajímavý program nouze. Slibem budiž přinejmenším dosavadních zhruba pět desítek potvrzených položek v line-upu.
20.5.2011 Jubilejní třicátý ročník festivalu Pfingst Open Air, který se koná nedaleko našich hranic v bavorském městečku Hauzenberg, proběhne od 10.do 12. června a nabídne zajímavý žánrový mix s účastí kapel ze zahraničí i domácího Německa.
8.6.2010 Gogol Bordello, LCD Soundsystem, We Are Scientists nebo Marina and the Diamonds – to jsou hlavní frangmenty čerstvě ohlášených účinkujících, kteří se svými novými alby zavítají na desátý ročník rakouského festivalu Frequency.
30.3.2010 Největší německý festival alternativní hudby Melt!, jehož třináctý ročník proběhne od 16. do 18. července v areálu bývalých dolů Ferropolis, odkrývá po jménech jako Massive Attack, DJ Shadow, Four Tet, The xx nebo Foals druhou sérii potvrzených interpretů.
12.2.2009 Sesterské nemecké festivaly Hurricane a Southside potvrdili v posledných dňoch niekoľko silných mien do svojho lineupu. Prídu Kraftwerk, Moby, Kings of Leon, Franz Ferdinand... a Die Ärzte.
11.12.2008 První zveřejnění headlineři zahraničních festivalů pro příští rok jsou bezpochyby sázkami na jistotu. Německé akce Southside, Hurricane, Highfield a Area4 potvdily účast domácích stálic Die Ärzte nebo Die Toten Hosen, nizozemský Pinpop zase britských Depeche Mode.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.