muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JOHN LEGEND

4.3.2015 Selma v akademických a novinářských bilancích přišla docela zkrátka, příběh kolem Martina Luthera Kinga získal několik nominací na Zlaté Glóby i Oscary, proměnila však pouze jedinou, leč při obou cenách.
17.12.2010 Dvaatřicetiletý zpěvák – původním jménem John Stephens – se na své novince obrací k hudbě, která téměř výhradně vznikla ještě před jeho narozením. Jsou to gospelové, soulové a rhythmandbluesové písně z šedesátých a sedmdesátých let...
31.8.2010 Připravované album Johna Legenda vyjde 20. září u Sony Music a bude obsahovat upravené skladby z 60. a 70. let. Inspirováni nedávnými americkými prezidentskými volbami v roce 2008 cítili John Legend...
9.2.2008 Zítra večer budou v americkém Los Angeles již po padesáté uděleny ceny americké hudební akademie Grammy Awards. Hlavní ceremoniál v přímém přenosu odvysílá i tuzemská ČT 2.
7.1.2007 Zajímá u nás někoho, jak se vyvíjí žánrové soulové zpívání? Chráněnec Kanye Westa byl za první album Get Lifted nominovaný na osm cen Grammy, získal tři. Tentokrát se pokračuje ve stejném duchu...
29.1.2006 Ve středu 8. února budou v americkém Los Angeles předány ceny americké hudební akademie Grammy Awards. Ceremoniál na svém druhém programu odvysílá v přímém přímém přenosu také Česká televize.
19.1.2006 Ještě před samotným vyhlášením hudebních cen Grammy, které se letos uskuteční 8. února, vyjde jako každoročně kompilace s písněmi nominovaných interpretů, které v uplynulém roce vévodily hitparádám.
23.12.2005 Pražské Expres Radio 90,3 FM připravilo pro své posluchače celkem příjemný vánoční dárek. Během svátečních dnů totiž odvysílá záznamy koncertů Johna Legenda, Joss Stone a Jamieho Culluma.
9.12.2005 V newyorské City Gotham Hall byly včera veřejně oznámeny nominace na nadcházející 48. Grammy Awards. Po osmi novinacích si odnesli zpěvačka Mariah Carey, r´n´b zpěvák John Legend a raper Kanye West.

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.