muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JOHN CALE

5.12.2012 John Cale, ikona hudební avantgardy a jeden ze zakládajících členů legendárních Velvet Underground, se brzy vrátí do České republiky. Po letošním vystoupení na festivalu v Trutnově se tentokrát představí v klubovém prostředí, a to již 28. února v pražské Roxy.
25.7.2012 The Velvet Underground, legendárna kapela, ktorá spájala Lou Reeda a Johna Calea oslavuje tento rok 45. výročie vydania ich debutového albumu. Pripomenú si ho už 1. októbra rozsiahlou reedíciou.
8.6.2012 Dalším potvrzeným tahounem letošního ročníku festivalu Trutnov Open Air je legendární velšský muzikant John Cale, jenž se vedle celé řady žánrově různorodých projektů a spoluprací zapsal do povědomí i jako člen The Velvet Underground.
10.3.2012 Kulaté sedmdesátiny včera oslavil legendární velšský muzikant John Cale, jenž se vedle celé řady žánrově různorodých projektů a spoluprací zapsal do povědomí i jako člen The Velvet Underground...
2.6.2011 Posledný deň hudobného raja na zemi, barcelonského festivalu Primavera Sound, taktiež priniesol zručne namiešaný koktejl kvalitného popu, alternatívneho hluku i indie senzácii.
14.4.2011 Festival prinášajúci jeden z najlepších line upov v Európe zverejnil posledné mená do svojho nabitého programu. Organizátori oznámili vystúpenie portorických Davila 666 a folkových obľúbencov Jacka Whitea, Angličanov Smoke Fairies.
2.2.2011 Dolnorakouský Krems bude na přelomu dubna a května opět hostit Donaufestival, přehlídku současné alternativní hudby, performance a audiovizuálního umění. Vedle toho, že byla zahájena předprodej vstupenek, dnes organizátoři představili první potvrzené účinkující.
24.11.2010 Španělský festival Primavera Sound se v posledních letech v očích příznivců alternativní a nezávislé hudby stává jakousi Mekkou. O tom, že tento trend bude pokračovat, svědčí i soupiska prvních ohlášených kapel pro rok 2011.
19.4.2007 Televizní dokument z roku 1998 nepřináší mnoho souvislých hudebních ukázek a mezi titulky češtinu bohužel nenajdeme. Velký důraz je kladen na Velvet Underground a vůbec spolupráci s Lou Reedem...
19.3.2007 John Cale je sice starý pes, umí toho však tolik, že dokáže každého mladého vlčáka strčit do kapsy. Nebo snad ne? Tak si vedle něj představte kohokoliv z těch jednohitových, jednoalbových zázraků...

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.