muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JOE COCKER

23.1.2015 Život pravděpodobně nejlepšího bílého soulového zpěváka všech dob, který ve věku sedmdesáti let došel na konec své kariéry, je jak vystřižený z pohádkového příběhu. K Vánocům pohádky patří a životní peripetie a úspěchy Joe Cockra pohádku opravdu připomínají.
24.10.2012 Už začátkem listopadu vyjde avizované novinkové album Joe Cockera, které ponese název Fire It Up. Tím však výčet dobrých zpráv pro české fanoušky tohoto britského blues-rockového zpěváka nekončí. Hned na jaře jej totiž Cocker přijede živě představit i do České republiky.
24.10.2012 Joe Cocker, proslulý svým jedinečným hlasem a vášnivým projevem, se v příštím roce vrátí do Evorpy v rámci svého evropského halového turné „Fire it Up“.
31.8.2012 Třiačtyřicet let na scéně a dvaadvacet alb na kontě, je to málo? Prosím, další studiová deska britského zpěváka Joe Cockera na sebe nenechá dlouho čekat. Novinka ponese název Fire It Up a vyjde začátkem listopadu.
5.1.2011 Desky Joe Cockera, počínaje albem Have a Little Faith z roku 1994, jsou si podobné jako vejce vejci a plus mínus stejně dobré (ale žádná není výjimečně dobrá). Důvod je prostý...
6.10.2010 Mladý písničkář Tomáš Klus byl vybrán za předskokana legendárního anglického blues-rockového zpěváka Joe Cockera, který v průběhu letošního podzimu odehraje v České republice dva koncerty.
4.10.2010 Tomáš Klus připravuje dvě velké události letošního podzimu. Tou první je vystoupení na koncertech Joea Cockera v Brně a v Praze. V Brně vystoupí Tomáš ve čtvrtek 7. 10. v hale Vodová, v Praze 18. 11. v O2 Aréně.
27.9.2010 Z důvodu nejasnosti o provozovateli haly Rondo a tudíž nemožnosti uzavření seriózní nájemní smlouvy, se koncert Joe Cockera přesouvá do velké haly Vodova v Brně - Králově Poli.
16.7.2010 Joe Cocker je už více než čtyřicet let jednou ze zásadních postav hudebního průmyslu. Dosud vydal 21 studiových a čtyři živá alba. Jeho nezaměnitelný bluesovo soulový hlas se po právu stal hudební obchodní značkou...
30.6.2010 Do České republiky se na podzim po třech letech vrátí britský zpěvák Joe Cocker, a to hned dvakrát. Nejprve vystoupí 7. října v brněnské hale Rondo a následně 18. listopadu v pražské O2 Areně.

1-10 (21) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.