muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JIŘÍ URBAN

11.11.2020 Kytarista Jiří Urban je zakládající a nejdéle hrající člen skupiny Arakain. S Arakainem hraje již od roku 1982. Jeho syn Jiří Urban ml., který již sedmnáct...
1.9.2019 Vzpomínám, že jsem na Arakain chodil na Novodvorskou, kde jsem je viděl s kytaristou Markem Podskalským. Chodil jsem na ně na „Barču“ (KD Barikádníků)…
15.1.2016 Sledovali jste anketu v minulém čísle? Tak jste si nemohli nevšimnout, že album Adrenalinum vyhrálo ve své kategorii doslova na plné čáře. A není divu. Takže dnes nás čekají sestavy kytarového dua této metalové legendy s dnes již třiatřicetiletou historií, zakladatelů Jiřího Urbana a Miroslava Macha, kteří jsou v Arakainu, s malou přestávkou na počátku devadesátých let, již od roku 1986.
20.3.2009 Pražští metaloví veteráni Arakain vyrukovali s dalším řadovým albem. Na tom by nebylo nic extra výjimečného; ovšem Restart, jak se novinka nazývá, je pádným důkazem tvrzení, že tahle parta neztrácí dech ani po 27 letech nikdy nepřerušené existence.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.