muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JIŘÍ SCHMITZER

26.6.2012 Krkonošské Kunčice nad Labem se v sobotu stanou dějištěm již jedenáctého Kunčice festu. Hlavními hosty tentokrát budou Monkey Business a slovenské kapely Inekafe a Horkýže slíže.
10.1.2012 Festival Noc plná hvězd se v tomto roce uskuteční podvacáté. A také naposledy. Slova zveřejněná na oficiálních stránkách hovoří jasně: „Jubilejním dvacátým ročníkem se v Třinci na Borku uzavře letitá historie jednoho z největších a zároveň nejstarších festivalů u nás.“
18.8.2011 Letošní ročník festivalu Masters of Rock je tedy za námi a já myslím, že se jednalo o ročník povedený, protože nabídl kvalitní hudební zážitky, vcelku dobře zvládnutou organizaci a i poměrně čistý areál.
29.6.2011 Tradiční putovní festival České hrady.cz a jeho mladší sourozenec Moravské hrady.cz jsou na startovní čáře dalšího ročníku. Během léta zavítají na celkem osm hradů a zámků, kde nabídnou vystoupení populárních domácích kapel.
30.11.2010 Poté, co v sobotu ve zlínské hale Novesta proběhla zimní odnož festivalu Masters of Rock, organizátoři odtajňují první kapely pro příští ročník letního metalového svatostánku. Potvrzeny jsou bezmála tři desítky kapel, z toho dvě desítky ze zahraničí.
14.6.2010 Konec letních prázdnin nabídne krom jiných i Praděda Fest. Osmý ročník proběhne 27. a 28. srpna a přinese několik překvapení. Po převážně domácím programu v minulých letech se totiž tentokrát organizátoři rozhodli přizvat hned tři zahraniční headlinery.
4.4.2010 Desátý ročník Sázavafestu, který se uskuteční od 5. do 7. srpna v Kácově, zatím ještě tají své headlinery, ale odkrývá alespoň sérii prvních potvrzených kapel včetně několika zahraničních.
11.8.2009 Mikulovský festival Eurotrialog, který se pojetím své dramaturgie snaží výrazně lišit od většinové festivalové produkce v tuzemsku, vstupuje do druhé dekády své historie. Jeho 11. ročník proběhne o posledním srpnovém víkendu.
25.5.2009 První potvrzené účinkující hlásí také „indiánský“ Trutnov Open Air Music Festival. Navzdory loňské rozlučce a avizovanému stěhování festival zůstane ve svém tradičním areálu Na Bojišti, kde se uskuteční od 20. do 23. srpna.
7.5.2009 Benefiční festival Mezi ploty má před sebou svůj osmnáctý ročník a organizátoři při příležitosti „plnoletosti“ chystají pro letošek retrospektivu toho nejzajímavějšího, co se v jeho historii odehrálo. Akce v průběhu května zavítá opět do tří psychiatrických léčeben.

1-10 (31) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.