muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JIŘÍ HRUBEŠ

17.4.2012 Minulý týden oznámila skupina Pražský výběr svůj návrat v klasické sestavě, na dnešní tiskové konferenci pak prozradila, z čí iniciativy se dala znovu dohromady. Známy jsou také první termíny a místa, kde se sestava představí v rámci svého podzimního turné.
12.4.2012 Kapele Pražský výběr se zřejmě podařilo zažehnat přes pět let se táhnoucí vzájemné spory, které vyeskalovaly vydáním alba Michaela Kocába, Kraudiuse Kryšpína a nových spoluhráčů pod hlavičkou Pražský výběr II.
4.5.2004 Když na sklonku roku 1984 opouštěl bubeník Jiří Hrubeš Československo, odcházel už jako pojem úzce spjatý s tuzemskou rockovou a jazzrockovou scénou, jako jedna z nejvýraznějších instrumentálních...
30.3.2002 To už jsem hrál s Výběrem. Ne, to bylo ještě před Výběrem... To jsem hrál s Michalem Pavlíčkem v Expanzích... "Vidíš Expanze.", brumlá si pod vousy Zdeněk Juračka. Tak takhle nějak začalo moje...

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.