muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JENNIFER BATTEN

16.1.2017 Je možné, že vám jméno Jennifer Batten na první dojem nic neříká, ale vedle bývalé pravé ruky Michaela Jacksona a Jeffa Becka se tu bavíme nejen o uznávané lektorce, ale také o inovátorce v rámci kytarového vybavení.
7.6.2010 Pořadatel festivalu Kytara napříč žánry Standa Barek pro nás letos opět nachystal příjemné překvapení. Dvojici špičkových kytaristek, Jennifer Batten a Vicky Genfan, která vystoupila v Brně a Praze.
1.9.2009 Od blues, přes jazz a ragtime, až k folku, klasice či rocku – festival Kytara napříč žánry v průběhu šestnácti koncertů představí i letos kytarové mistry nejrůznějších hudebních stylů a rozmanitých technik hry na akustické či elektrické nástroje.
9.12.2008 Úvodní slova pronesla Batten, když hodnotila svou spolupráci s Jeffem Beckem. S touto legendou se totiž nejen podílela na realizaci dvou alb, ale vyjela s ním i na společné turné. Právě tehdy ji kytarový svět...
20.12.2006 Bylo by velkou chybou, kdybychom v našich seriálech opomenuli něžné pohlaví – jak sami víte ze zkušenosti z běžného života, rozhodně se to nevyplácí. Ale vážně, v rámci Kytarových velikánů...

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.