muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JEFF BECK

17.4.2014 Tradiční koncerty na Pražském hradě letos představí kytaristy ověnčené cenami Grammy. Jako první vystoupí 4. června na open airovém koncertě na Terase Jízdárny Pražského hradu Jeff Beck, který zlatých gramofonků posbíral hned osm.
17.1.2012 Milí kolegové, výběr této pitevny určitě ovlivnil blížící se koncert jedné z největších legend rockové kytary Jeffa Becka. Představovat nějak zvlášť hráče, jenž inspiroval, a troufám si říci, že stále inspiruje, celé zástupy kytaristů napříč žánry...
27.7.2011 Jeff Beck je prostě pojem. Bohužel čas a osud je neúprosný, a tak jsme měli možnost až v tomto roce vidět tuto hudební a kytarovou veličinu poprvé i u nás... Osobně si z tohoto koncertu odnáším velmi silný zážitek.
20.6.2011 Legendární kytarista Jeff Beck, od kterého se učil i Eric Clapton, Jimi Hendrix nebo Jimmy Page, si pro svoji českou premiéru 23. června v Praze přiveze v doprovodné kapele prvotřídní hudebníky, kteří by obstáli i na samostatných koncertech.
7.6.2011 Fanoušci kytarového mága Jeffa Becka už o jeho blížící se pražské premiéře nejspíš vědí. Jeden z nejvlivnějších sólových kytaristů historie se předvede proběhne 23. června v Tesla Areně v Holešovicích a my vám na jeho koncert v naší soutěži nabízíme volné vstupy.
30.5.2011 „Jeff Beck je jen jeden, je to jedna z nejúžasnějších kytarových osobností, nikdo jiný nedokáže hrát jako Jeff Beck,“ shodují se naši přední kytaristé Michal Pavlíček a Radim Hladík, proč by si lidé neměli 23. června nechat ujít první tuzemský koncert...
26.4.2011 Jeff Beck, jeden z nejlepších světových kytaristů, si při své české premiéře 23. června přiveze do Prahy také předkapelu – kanadskou písničkářku NEeMA. Aktuální druhé album Watching You Think jí produkovali Pierre Marchand a Leonard Cohen...
7.3.2011 Fanoušci, kteří se již nemohou dočkat koncertu Jeffa Becka 23. června v pražské Tesla Areně, mají nyní šanci se předem „naladit“ na hráčské umění tohoto legendárního kytaristy.
25.1.2011 Slavný britský kytarista Jeff Beck se vůbec poprvé ve své více jak čtyřicetileté kariéře vydá koncertovat do Česka. V rámci série Prague International Bluenight vystoupí 23. června v Tesla Areně na pražském Výstavišti.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.