muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JAZZANOVA

22.6.2014 Pozrite si fotoreport z bratislavského mestského festivalu BA City Beats 2014, ktorý sa konal na Pláži pod Ufom pri Dunaji. Počas dvoch dní vystúpili napr. Fink, Jazzanova, James, John Newman a ďalší.
30.4.2012 Historie Gdańska je spjata s kulturami polskou a německou. Je asi jen shoda okolností, že týž průnik do sem přinesl i festival Electronic Beats. A nejen to. Od líbivé Jazzanovy přes party se Squarepusher a Digitalism až po vyklidněný závěr s Dillon a Jamesem Blakem.
9.2.2012 V úterý 14. února ve 22:00 odvysíláme v pořadu Radio 1 On Stage záznam vystoupení německé Jazzanovy. Její koncert proběhl v květnu 2009 v rámci koncertní série Euroconnections v Paláci Akropolis. Jazzanova tehdy domácímu publiku představila svou aktuální desku Off All The Things. Letos se Jazzanova do Prahy vrátí, ve čtvrtek 23. února vystoupí opět v Paláci Akropolis.
23.1.2012 Berlínský nu-jazzový kolektiv Jazzanova vystoupí 23. února v pražském Paláci Akropolis a den na to v bratislavském Majestic Music Clubu. Na obou koncertech formaci svým hlasem podpoří zpěvák Paul Randolph.
25.3.2011 Už příští sobotu se v pražském Kulturním centru Vltavská uskuteční Jarní Sázavafest, tradiční klubová odnož letního festivalu. O další zahraniční jméno se rozrostl i line-up letního Sázavafestu, ke kterému navíc stále probíhá talentová soutěž mladých kapel.
22.3.2011 Po nedávno oznámených zahraničních hvězdách jako Hurts, The Subways, Irie Révoltés, Alphaville a dalších jménech, jsme tu s dalším zahraničním interpretem. Multižánrovost na Sázavafestu doplní německá jazzová partička Jazzanova.
30.10.2009 Lákadlem dalších EuroConnections bude písničkářka Clara Hill. Svůj soulový hlas strhujícím způsobem propůjčila písním projektu Jazzanova, s nimiž se českým posluchačům představila letos v květnu. Tentokrát ale představí svou sólovou tvorbu za doprovodu zkušených německých jazzmanů.
15.6.2009 Bratislavský Wilsonic musel pred jeho deviatym ročníkom čeliť hneď niekoľkým problémom: prišiel o hlavného sponzora, musel sa sťahovať z osvedčeného nábrežia Dunaja do len niekoľko sto metrov vzdialenej Incheby a celý svoj line-up zverejnil len niečo viac ako mesiac pred festivalom.
15.6.2009 Po štvrtkovom warmupe sa cez víkend v Bratislave rozbehol festival Wilsonic naplno. Ak chcete vidieť, ako Moderat, Jazzanova, Tim Exile, Junior Boys, Trouble Over Tokyo, For a Minor Reflection alebo The Dead Sea vyzerali, pozrite si našu galériu.
10.5.2009 Na čtyřech scénách bratislavského festivalu Wilsonic se letos objeví téměř šedesát umělců. Svátek všech nadšenců elektronické hudby se odehraje v době od jedenáctého do třináctého června v nově vybudovaném prostoru Summer Incheba Clubu.

1-10 (17) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.