muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JAROSLAV UHLÍŘ

28.6.2012 Okolo Třeboně, tak zní název tradičního multikulturního festivalu, jehož letošní ročník bude probíhat od pátku do neděle na různých místech v - jak ostatně už sám název napodívá - Třeboni.
10.1.2012 Festival Noc plná hvězd se v tomto roce uskuteční podvacáté. A také naposledy. Slova zveřejněná na oficiálních stránkách hovoří jasně: „Jubilejním dvacátým ročníkem se v Třinci na Borku uzavře letitá historie jednoho z největších a zároveň nejstarších festivalů u nás.“
28.9.2011 Český národ projevuje svou hrdost jen ve výjimečných případech, z nichž se naprostá většina překrývá s výhradně úspěšným koncem sportovních akcí. Přitom je celá řada důvodů, proč být na tuzemské rodáky náležitě pyšný.
19.10.2010 Nový výběr úspěšných písniček se zvířecí tématikou vychází na přání dětí a rodičů. Nanejvýš povolaná a zkušená autorská dvojice má na svém kontě nemalé množství hitů, ve kterých rozvernou formou dětem představují říši zvířat.
19.8.2010 V pátek 27. a sobotu 28. srpna proběhne v západočeské metropoli Pilsner Fest, neboli slavnosti plzeňského pivovaru. Jeho areál se stane i samotným dějištěm celé akce a vstup na ni bude tak jako v předchozích letech zdarma.
22.12.2009 Další z již dlouhé řady desek s písničkami dvojice Uhlíř a Svěrák, opět pocházejícími z televizního pořadu Hodina zpěvu – a víc by v podstatě ani nebylo třeba psát. Téměř každý dobře ví, co má v tomto případě čekat...
4.7.2009 V Hrachovci u Valašského Meziříčí se 24.a 25. července uskuteční šestnáctý ročník festivalu Hrachovka. Headlinerem tentokrát bude tuzemskými pódii prověřená britská dubová kapela Zion Train.
31.7.2008 AKTUALIZOVÁNO Letošní ročník Benátské noci byl ve znamení pyrotechnické šou finských Lordi, jejichž vystoupení v maskách rozplakalo několik malých diváků, a také zpěvačky Kim Wilde - popové ikony 80. let.
16.6.2008 Dlouholetá spolupráce hudebního skladatele Jaroslava Uhlíře s cimrmanologem Zdeňkem Svěrákem je v povědomí posluchačů nejvíc spojena s jejich písničkami pro děti a každoročními vánočními pořady...
30.10.2007 Jsou desky, jejichž význam není třeba dlouze zdůvodňovat: jestliže nějaký televizní pořad s písničkami pro děti trvá dvacet let, dětem se líbí a ty písničky si spontánně zpívají, asi na něm něco bude...

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.