přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JAROSLAV OLIN NEJEZCHLEBA - JAROSLAV NEJEZCHLEBA

7.4.2010 Jaroslav Olin Nejezchleba je dlouhá léta znám coby znamenitý violoncellista a podle potřeby i hráč na další další nástroje, který se zviditelnil především v doprovodných kapelách Vladimíra Mišíka a Ivana Hlase a jako důležitá součást...
5.4.2010 Nic se nemá uspěchat. Ač to zní neuvěřitelně, zkušený hudebník a zpěvák Jaroslav Olin Nejezchleba čekal na své regulérní sólové řadové album až do svých padesátin. (Předloňský dvojdisk 25 let v tom byl „jen“ povedenou kompilací různých starších nahrávek.)
1.3.2010 Ve čtvrtek 4. března se v pražském Paláci Akropolis uskuteční dobročinný koncert na pomoc vážně nemocnému bluesmanovi a kytarovému virtuózovi Stevu Whiteovi.
5.1.2010 Violoncellista Jaroslav „Olin“ Nejezchleba v těchto dnech vydává své první sólové album, které dostalo název Noční lov, a připravuje se na speciální koncert ke svým padesátým narozeninám. Ten se za účasti řady hostů uskuteční tuto neděli v pražském Paláci Akropolis.
14.9.2009 Petr Skoumal je známý především jako skladatel filmové a večerníčkové hudby. Hudební znalec však ví, že se nesmazatelně zapsal i do vývoje rockové hudby u nás. Při příležitosti jeho loňských 70. narozenin vzniklo DVD, které které bude pokřtěno tuto neděli.
8.9.2009 Kutnohorská pop-punková trojice Rybičky 48 zítra vydá svoje třetí album, které dostalo název Viva la Revolución. Překvapením pro některé mohou být hosté, kteří se na něm objeví.
24.10.2008 Olin Nejezchleba je přes 25 let v tom (= v našem bigbítu), jak hlásal loni v lednu plakát na koncert v pražském Paláci Akropolis, kde vznikla část 2CD. Hraje na violoncello, basovou i elektrickou kytaru...
7.1.2008 Vladimír Mišík, jedna z nejvýraznějších osobností české populární hudby posledních čtyřiceti let, ve čtvrtek společně se svou kapelou ETC vystoupí v pražském Paláci Akropolis.
10.1.2007 Cellista, baskytarista, příležitostný hráč na další strunné nástroje a v neposlední řadě zpěvák Jaroslav „Olin“ Nejezchleba oslaví 16. ledna v pražském Paláci Akropolis 25 let působení na hudební scéně.
6.8.2006 Cellista Jaroslav Nejezchleba, citerista Michal Müller a kytarista Stanislav Barek jsou zkušení muzikanti, kteří nemají nejmenší problémy pohybovat se mezi různými žánry. Název skupiny odkazuje k slavnému...

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.