muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JAROMÍR NOHAVICA

27.6.2013 Valašský špalíček – malý velký festival a mezigenerační kulturní ozdoba Valašského Meziříčí – letos načal čtvrtou desítku svých ročníků. Jak je zvykem, tradiční festival přinesl několik nevšedních a neokoukaných hudebních zážitků.
17.6.2013 Špalíček už třicet let vystrkuje růžky mezi velké festivaly a patří k opravdovým otvírákům letní sezóny. koneckonců je s námi a vámi již třicet let, tedy více, než je mnohým z návštěvníků festivalu. Také tentokrát si v kalendáři malá velká událost zamlouvá chvost června.
7.6.2013 Dnešním oslavencem je ostravský písničkář Jarek Nohavica, Song dne je tedy pro sólo pro něj. Darmoděj...více k písničce už slovy samotného autora.
1.5.2013 První máj je lásky čas. I to si myslí v Indies Scope, odkud ke svým posluchačům posílají dvojalbum nejen zamilovaných písní, občas také dosud nevydaných.
26.4.2013 Festival Valašský Špalíček tento rok prekvapuje bohatou dramaturgiou, ktorá okrem overených českých mien siaha aj po zahraničnej nezávislej scéne. Headlinermi 31. ročníka festivalu vo Valašskom Meziříčí tak budú British Sea Power.
10.4.2013 Jaromír Nohavica chystá dva zcela odlišné koncerty umístěné do prostor pražské O2 Areny. Na tom prvním známý folkař zahraje své písně s Janáčkovou filharmonií Ostrava a následující den potěší své fanoušky klasickým sólovým koncertem, s kytarou a heligonkou.
17.3.2013 Dnes byly vyhlášeny hlavní kategorie a až na jednu výjimku, každá andělská soška potěšila jiného vlastníka. Pouze Kryštof získali dvě ocenění, a to v kategorii Skupina roku a Album roku za jejich loňskou desku Inzerát.
28.12.2012 Písničkář Jaromír Nohavica pokračuje ve své dobré tradici a nabízí k volnému stažení další zajímavý materiál pro své fanoušky. Tentokrát jde o DVD nazvané Půlnoční trolejbus s téměř hodinovým záznamem části koncertu s písněmi Bulata Okudžavy a Vladimíra Vysockého
2.12.2012 Nejprodávanějším českým albem je momentálně Inzerát skupiny Kryštof a za ním se na druhém místě drží Tak mě tu máš písničkáře Jaromíra Nohavici. A jaká to náhoda, že duet s Jaromírem Nohavicou se nachází i na albu Kryštof? Hm... Jasný Song dne.
22.10.2012 Kolem edice Archivy se otevírají, která přináší „pirátské“ živé nahrávky českého folku z 80. let, se rozpoutala kauza: Jaromír Nohavica hovoří o protiprávním vydání, což firma EMI vehementně popírá.

1-10 (49) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.