muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JAPANDROIDS

10.8.2013 Katovický OFF Festival, Mekka nezávislé a alternativní muziky, letos prožil svůj osmý ročník. Jako každý rok se malebná Dolina Trzech Stawow na tři dny proměnila v království hudebních objevů a nezapomenutelných koncertních zážitků.
18.4.2013 Katovický OFF Festival znovu rozšířil svůj letošní, zajímavými jmény pyšnící se line-up. Do zavedeného a příjemného prostředí Doliny Trzech Stawow přijedou The Smashing Pumpkins a Japandroids.
3.2.2013 Po rekapitulaci zajímavých objevů a debutantů loňského roku se konečně dostáváme také k našim tipům na alba, která by neměla uniknout vaší pozornosti. Představujeme vám více jak dvě desítky desek, které si v redakci s rokem 2012 spojujeme. Jste zvědavi?
10.9.2012 Kanadské indie-rockové duo Japandroids zamíří už dnes večer do pražského Lucerna Music Baru, aby zde představilo svou třetí desku Celebration Rock, která vyšla letos v květnu.
16.8.2012 Jak už možná víte, kanadské indie-rockové duo Japandroids vydalo koncem května třetí desku Celebration Rock a 10. září ji přijede představit do pražského Lucerna Music Baru.
21.6.2012 Kanadská dvojka Japandroids zavítá desátého září do pražského Lucerna Music Baru, kde představí skladby ze svého nového alba Celebration Rock. To si podobně jako jejich tři roky starý debut Post-Nothing vysloužilo velké uznání kritiky i fanoušků.
30.1.2012 Zaslúžený trendesetter medzi festivalmi, barcelonská Primavera Sound, dnes na tlačovej konferencii zverejnila podstatnú časť line –upu.
9.9.2011 „Patnáctiny už se blíží konečně, oslavím je společně se svou partou ze školy,“ mohli by si zpívat v illinoisském sídle indie-popového labelu Polyvinyl Records. Ten totiž právě letos na podzim oslaví patnácté výročí svého fungování.
4.1.2011 Po objevech a albech se konečně dostáváme k tématu, které je věnováno ryze živé muzice - tomu hlavnímu, na čem vše stojí. Zaměřujeme se nejen na koncerty jako takové, ale taky na jejich pořadatele nebo festivaly.
13.10.2010 Nezávislý label Polyvinyl Records svět zásobuje vkusným nemainstremovým popem. Produkci posledních měsíců teď Polyvinyl shrnuje na kompilaci Winston's Essentials, kterou si můžete oproti zařazení své e-mailové adresy do mailinglistu zdarma stáhnout.

1-10 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.