přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JANANAS

30.6.2011 Jihomoravské Boskovice letos už podevatenácté přivítají stejnojmenný multikulturní festival, jehož výtěžek poputuje na zdejší urbanistickou památku – židovskou čtvrť.
23.6.2011 Jubilejní dvacátý ročník čeká o nadcházejícím víkendu multikulturní festival Okolo Třeboně. Od pátku 24. do pondělka 27. června bude ve stejnojmenném jihočeském městě připraven hudební, divadelní, ale také bohatý doprovodný program.
31.8.2009 První ročník soutěže kapel RGM Live Space bude mít napínavé podzimní pokračování. Ve dvou semifinálových koncertech přivítá favority diváků i poroty. To vše 16. a 30. září.v pražské Akropoli a se vstupem zdarma.
6.5.2009 Soutěž kapel RGM Live Space nakročila do druhé poloviny základního kola. Třetí koncert s kapelami No Heroes, Buster Nixon, m.y.music, Nukleární Vokurky a Sixin má za sebou a další klání před sebou.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.