přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JAN MILITKÝ

20.12.2011 Jelikož všechno má svůj konec, nadešla chvíle rozloučení s kytarovým workshopem, který vám přinesl pár praktických tipů pro doprovody a sólové hraní na elektrickou kytaru.
20.12.2011 Nadpis této lekce hlásá, že se pověnujeme módu s názvem lydická - jde o durovou škálu s velkou septimou (značka maj7) a charakteristickým intervalem zvětšené kvarty
20.12.2011 Tentokrát nás v kytarovém workshopu čeká swingová dvanáctka - opět si dáme praktický tip jak pro doprovod, tak pro sólovou improvizaci.
4.6.2011 V tomto pilotním dílu připravovaného seriálu workshopů najdete zkrácenou verzi mé skladby To má být vše?, vydané na CD Sběrné suroviny v následujícím obsazení...
9.8.2004 Album skupiny Pink Floyd The Wall právem patří do zlatého fondu rockové hudby, pročež není divu, že v něm nemálo hudebníků nachází nevyčerpatelný zdroj inspirace.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.