muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JAN HRUBÝ

29.4.2013 Nový areál, nové scény, program po desiatej večer i niekoľko prvých mien. To všetko prezradil festival United Islands pred svojim jubilejným desiatym ročníkom, ktorý sa v Prahe uskutoční 21. a 22. júna.
28.1.2010 V pátek 29. ledna pokřtí trio Michala Prokopa, Luboše Andršta a Jana Hrubého nový pražský klub Kuře v Hodinkách. Prostor s kapacitou pro stovku hudebních posluchačů se otevírá ve stejnojmenné restauraci v Praze na Žižkově.
14.9.2009 Petr Skoumal je známý především jako skladatel filmové a večerníčkové hudby. Hudební znalec však ví, že se nesmazatelně zapsal i do vývoje rockové hudby u nás. Při příležitosti jeho loňských 70. narozenin vzniklo DVD, které které bude pokřtěno tuto neděli.
18.12.2008 Michal Prokop se svou kapelou Framus Five zítra večer vystoupí v pražském Divaldle Archa. Koncert se ponese v duchu předvánočním, ale i narozeninovém. Dva členové kapely - houslista Jan Hrubý a kytarista Luboš Andršt – totiž slaví šedesáté narozeniny.
6.10.2008 Od pondělí 13. do soboty 18. října bude v Hradci Králové probíhat čtrnáctý ročník festivalu Jazz Goes to Town. Jeho vrcholem budou víkendová vystoupení osobností jako Erik Truffaz, Mike Stern, Misha Alperin nebo Gianlougi Trovesi.
23.11.2007 V pražském Paláci Akropolis bude během dnešního a zítřejšího večera probíhat pátý ročník festivalu Žižkov Meets Jazz. V rámci něj vystoupí Stan the Man, Jesse Ballard Band či Reifegerste Trio.
6.2.2007 Třetí pokračování sampleru z nahrávek stejnojmenné koncertní série ČT z brněnské hudební kavárny nabízí mezinárodní sestavu, z níž je za největší hvězdu newyorský hráč na foukací harmoniku...
12.1.2007 Výsledkem poněkud neočekávané spolupráce zpěvačky a klavíristky Marii Hoffman s houslistou Janem Hrubým je hudební projekt barev mnohem světlejších a subtilnějších, než by se dalo soudit...
20.4.2004 Houslista a skladatel Jan Hrubý vydává v poslední době každý rok nové album. To nejnovější se jmenuje podle čtenářsky asi nejnáročnější knihy J. R. R. Tolkiena Silmarillion. A nejen jmenuje. Honza...

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.