přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JABLKOŇ

10.4.2015 Vladimíru Mišíkovi (ETC, Blue Effect, Flamengo), jednomu z nejvýznamnějších českých písničkářů, se pokloní mladá generace alternativců. Album pojmenované Bazarem proměn, které představí osobité přepracování Mišíkových skladeb, vyjde u Indies 9. června.
9.11.2012 Charitativní multižánrový festival Pozdní sběr zítra započne svůj šestý ročník v pražském klubu Rock Café. Výtěžek z jednodenního festivalu bude předán Klubu nemocných Cystickou fibrózou, závažného onemocnění postihující dýchací a trávící systém.
14.6.2012 Letos se ve Valašském Meziříčí koná už 30. ročník multižánrového festivalu Valašský špalíček. Program bohatý na zajímavá jména slibuje, že rozhodně je na co se těšit.
18.4.2012 Kulaté dvacáté jubileum letos oslaví sympatický alternativní festival Beseda u bigbítu. Z programu, který se bude odehrávat 3. a 4. srpna v Tasově u Veselí nad Moravou, jsou známa jména prvních dvou zahraničních a několika domácích hostů.
5.4.2011 CD je hudebně-dramatickým přepisem divadelního představení Králosvtví, které hraje Anička Duchaňová spolu s Michalem Němcem Jablkoně...
22.7.2010 Jubilejní pětadvacátý ročník festivalu Folkové prázdniny vypukne tuto sobotu v Náměšti nad Oslavou. Přehlídka, která ve své dramaturgii dává prostor domácímu i zahraničnímu folku, folklóru a world music, potrvá i tentokrát osm dnů a obsadí historické centrum města v čele se zámeckým parkem.
19.8.2009 Varování na bookletu, že se jedná o nahrávku nejtvrdší sekce skupiny, tedy Velké polní Jablkoně, netřeba brát úplně doslova. Jistě, zvuk je poněkud hřmotnější, než na ryze písničkových albech Malé lesní...
26.5.2009 Už třicet let se na domácí scéně pohybuje skupina Jablkoň. V těchto dnech vydává nové album s názvem Půlpes, které záhy pokřtí na dvojici koncertů: už zítra ve společnosti Sester Steinových v pražském Paláci Akropolis a den na to na společném koncertu s kapelou Ty syčáci v brněnském klubu Musilka.
21.8.2008 Kromě mnoha divadel nabídne mezinárodní festival nového cirkusu Letní Letná i koncert kapely Jablkoň. Ve verzi malá lesní zahraje v neděli 24. srpna v jednom ze stanů ve festivalovém areálu, který se nachází v Letenských sadech v Praze.
14.5.2008 Benefiční festival Mezi Ploty se už po několik let snaží odstraňovat bariéry široké veřejnosti před tématy točícími se okolo psychiatrie a také v letošním roce návštěvníkům tří vybraných psychiatrických léčeben přinese bohatý program napříč kulturním spektrem.

1-10 (29) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.