muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: J.A.R.

3.11.2012 Už ve středu 7. listopadu vyrazí kapela J.A.R. na krátké koncertní turné, které bude čítat celkem pět zastávek. S odkazem na blížící se konec mayského kalendáře dostalo název Vidět bohy konec světa.
28.5.2012 Že hlavními headlinery festivalu Trutnov Open Air budou američtí Korn, to už se ví delší dobu. S blížícím se létem však pořadatelé postupně odkrývají další kapely, které do Krkonoš mezi 16. a 19. srpnem zavítají.
11.11.2011 Uznávaná funková formace, co nepotřebuje státní dotace, jede už dvaadvacet let jak dráha rychlodráha. Člověk pomalu uvěřit se tomu zdráhá, že je tu zas té Velké Lucerny čas, kde J.A.R. zahrají jak běs a ďas.
20.9.2011 Výborní muzikanti, věční provokatéři a hledači nečekaných odboček – copak je vůbec možné, aby J.A.R. natočili špatnou nebo nezábavnou desku? I když intervaly jejich vydávání jsou už dlouho dost velkorysé a také vnitřní fungování...
8.8.2011 Pět let po albu Armáda špásu se s novým materiálem vracejí J.A.R. Nová dlouhohrající deska se bude jmenovat Dlouhohrající děcka a vyjde 1. září.
28.2.2011 Britské synthi-popové duo Hurts čeká 13. března vyprodaný koncert v pražském Lucerna Music Baru. Fanoušci, na něž se vstupenky nedostaly, ovšem nemusejí zoufat. Skupina se do Česka vrátí ještě v létě, kdy bude jednou z hvězd Sázavafestu.
10.12.2010 Co bylo před nedávnem naznačeno, stává se skutečností. Festival Sázavafest se po čtyřech letech v Kácově opět stěhuje. Jeho novým domovem se stane Benešov.
1.12.2010 Po letošním debutu s Kasabian, Röyksopp nebo Faithless jsou v plném proudu přípravy druhého ročníku Open Air Festivalu. Pokud bychom jako měřítko považovali potvrzené kapely, pak jsou dokonce oproti většině jiných českých festivalů dokonce napřed.
2.11.2010 Dvě z předních českých kapel společně na jednom pódiu během jediného večera a Roman Holý s Matějem Ruppertem k tomu. Lepší už to snad být ani nemůže.
19.8.2010 V pátek 27. a sobotu 28. srpna proběhne v západočeské metropoli Pilsner Fest, neboli slavnosti plzeňského pivovaru. Jeho areál se stane i samotným dějištěm celé akce a vstup na ni bude tak jako v předchozích letech zdarma.

1-10 (43) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.