přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: IVETA BARTOŠOVÁ

5.3.2011 V plzeňském domě kultury Inwest byly včera večer vyhlášeny výsledky ankety Žebřík. V nejvíce kategoriích – celkem ve třech – zvítězil slovenský zpěvák a stříbrný finalista první řady Česko slovenské SuperStar Miro Šmajda.
2.9.2010 Po deseti letech máte opět možnost shlédnout úspěšný muzikál na motivy oblíbené ruské pohádky Mrazík. Své umění na ledě předvede česká krasobruslařská, herecká i pěvecká špička v čele s Karlem Gottem, Jiřinou Bohdalovou a Ivetou Bartošovou.
31.12.2009 Zájem o nestárnoucí trojici Maxim Turbulenc ani v tomto roce nepolevil, právě naopak. Skupina na velkolepém koncertu v pražské Lucerně oslavila obdivuhodné patnácté výročí a na sklonku roku dokonce odehrála slavnostní premiéru svého vlastního divadelního představení.
30.12.2008 Protože ne každý holduje silvestrovským oslavám v centrech hudebního dění, nabízíme vám po včerejších koncertních a party tipech ještě tipy televizní. Co tedy zítřejší večer nabídne hudebním fanouškům, kteří dají přednost společnosti obrazovky?
15.12.2008 Skupina Kabát, zpěvák Karel Gott a zpěvačka Lucie Bílá v sobotu obhájili svá loňská vítězství v hlavních kategoriích ankety Český Slavík.
29.8.2008 Teď tady máme něco pro (samozřejmě nejen) posluchače rádií Blaník a Impuls, zvláště pak pro milovníky osmdesátkového italského popu. Věřte nevěřte, pochmurnou podzimní Prahu přijedou z Apeninského poloostrova rozehřát Ricchi e Poveri a zpěvák Drupi.
1.2.2008 Akademie populární hudby na dnešní tiskové konferenci představila nominace na ceny Deska roku, které mapují prodejnost hudebních nosičů a hranost skladeb v rádiích za loňský rok. Vyhlášeny budou v sobotu 9. února v pražském Divadle Hybernia.
11.4.2007 Vlna peněz za nahrávky Nirvany po tragickém činu Kurta Cobaina inspirovala jeden ekonomický magazín ke článku Smrt jako tržní faktor. Stejný leitmotiv má i (zatím) poslední výběr ze skladeb autora řady...

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.