muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: IVAN HLAS

24.5.2007 Žádné velké překvapení nepřineslo sobotní finále autorsko-interpretační soutěže Folkový kvítek, které proběhlo v rámci stejnojmenného festivalu na Konopišti. V kategorii skupin zvítězili 16 strun a šmytec a své loňské vítězství mezi sólisty obhájila dvanáctiletá Veronika Polívková.
23.5.2007 Do sedmadvaceti měst po celé republice zavítá v příštích dnech již devátý ročník přehlídky sdružení dětí a mládeže a středisek volného času Bambiriáda. Součástí té pražské bude v pátek i Koncert pro kam-paň, na němž vystoupí New Orchestra of Dreams, 100°C, Ivan Hlas Trio, Nightwork a Dukla vozovna.
16.5.2007 Festival Poličském Rockoupání letos oslaví jubileum. Jeho desátý ročník se o příštím víkendu uskuteční v areálu koupaliště v Poličce za účasti amerických Dog Eat Dog, kteří před sebou mají pár posledních koncertů svého aktuálního českého turné.
14.5.2007 Přírodní divadlo Konopiště nedaleko Benešova bude v sobotu hostit již tradiční přehlídku tuzemského folku a country, šestnáctý ročník festivalu Folkový kvítek. V jeho rámci vystoupí namátkou skupina Buty, Ivan Hlas, Pavel Dobeš, nebo zpěvačka Lenka Filipová.
9.3.2007 Před nedávnem jsme vás informovali o benefičním koncertu Tibet žije, který za účasti skupin Urban Bushman, Skalená treska a Mrakoplaš proběhne dnes večer v pražském klubu Rock Café. Další z akcí, jež si za cíl klade připomenout širší veřejnosti výročí povstání Tibeťanů proti čínské okupaci, pak proběhne hned zítra v pražském Abatonu.
29.5.2006 V lesním divadle v Řevnicích nedaleko Prahy v sobotu vypukne první ročník nového multužánrového festivalu Průniky, kde se mj. představí Dana Bárta s kapelou Illustratosphere, Bratři Ebenové, nebo Kale.
2.5.2006 Přední domácí zástupci písničkářství, folku, jazzu, ska, ale i kytarové scény, se o prvním červnovém víkendu setkají v areálu lesního divadla v Řevnicích u Prahy na prvním ročníku festivalu Průniky.
3.4.2006 Stalo se tradicí příznivců komunistické strany, že na letenské pláni v Praze slavili první máj. Letos tomu ale bude jinak, na Letné se uskuteční benefiční koncert pro Konfederaci politických vězňů, na kterém vystoupí mj. H. Hegerová, A. Langerová, I. Hlas, či D. Landa.
15.2.2006 „Už se nechcem nikdy vracet“ není jen úryvek z textu skupiny Lucie, ale také název komponovaného hudebně-literárního večera, který se uskuteční 20. února v pražském kině Aero.
29.12.2005 Leden bývá co do hudebních akcí čaasto označován jako jakýsi "okurkový" měsíc. Přesto se však stále něco děje a my vám proto přinášíme několik koncertních tipů:

11-20 (23) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.