muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: IVAN HLAS

25.5.2012 Okoř se šťávou, tak zní název festivalu, jehož čtrnáctý ročník proběhne 2. června v podhradí stejnojmenné zříceniny hradu nedaleko Prahy.
24.3.2011 World music, ska, folk a rock, to jsou každoročně hlavní linie doprovodného hudebního programu Febiofestu a ani letos tomu není jinak. Pražská část oblíbeného filmového festivalu se rozjede dnes v multiplexu Cinestar na Andělu a potvrvá až do příštího pátku.
1.3.2010 Ve čtvrtek 4. března se v pražském Paláci Akropolis uskuteční dobročinný koncert na pomoc vážně nemocnému bluesmanovi a kytarovému virtuózovi Stevu Whiteovi.
2.10.2009 Pohled do kalendáře napovídá, že tuto neděli budou mít svátek Františkové. V pražském klubu Futurum v tento den proběhne vzpomínkový večer na jednoho z nich, předloni zesnulého kytaristu skupiny Žlutý pes Františka Kotvu.
10.6.2009 Pestrý hudební program slibuje letošní ročník festivalu Untied Islands of Prague, který bude probíhat příští týden v centru Prahy. Zahájí jej čtvrteční klubová noc a vyvrcholí v pátek a sobotu programem na Střeleckém ostrově a v jeho okolí. A také tentokrát návštěvníkům nabídne vstup zdarma.
29.7.2008 Zpráva o úmrtí Pavla Grohmana otřásla koncem minulého týdne českým hudebním světem. V reakci na tragickou událost se rozhodli pořadatelé Sázavafestu uspořádat vzpomínkový jam, ve kterém vzdají hold spoluzakladateli skupiny Chinaski přední čeští hudebníci.
23.6.2008 Novinka Ivana Hlase vychází čtyři roky po dobrém, kvůli slabé propagaci i distribuci pro mnohé utajeném albu Utek mi pes. Deska se skupinou Růžový brejle je však klíčem k dnešnímu obsazení...
23.8.2007 Návštěvníci desátého ročníku festivalu Stodola v Hošticích u Volyně si tuto sobotu připomenou nedožité šedesáté narozeniny zpěváka Michala Tučného.
31.7.2007 Zítřejší warm-up party pro nedočkavé odstartuje již sedmý ročník festivalu O2 Sázavafest, tentokrát poprvé v Kácově. Hlavními hvězdami akce budou britští Kosheen a zpěvačka Skye.
6.6.2007 Do svého devátého ročníku příští sobotu vstoupí festival Okoř se šťávou, jež se tradičně konná v podhradí stejnojmenné zříceniny hradu nedaleko Prahy. Vystoupí Peha, Vladimír Mišík, Kamil Střihavka, Jan Kalousek a mnoho dalších.

1-10 (23) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.