muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: IVA FRÜHLINGOVÁ

26.3.2006 Charismatická zpívající exmodelka Iva Frühlingová a její doprovodná kapela zavítají v rámci turné k desce Baby Doll i do jihočeské kotliny.
28.2.2006 Label Escape se rozhodl rezignovat na oficiální i neoficiální ceny naší hudební scény. Proč by „escapaci“ také čekali, až je někdo ocení, když si takové slavnostní předávání mohou udělat sami a navíc v kruhu rodinném?
21.2.2006 Už podruhé si dají umělci vydávající u labelu Escape spadajícího do portfolia EMI dostavení v pražském Paláci Akropolis. Čtvrteční večer tak návštěvníkům Akropole nabídne vcelku pestrý program.
15.2.2006 Zpěvačka Iva Frühlingová na podzim vydala své druhé, dnes již téměř zlatou deskou oceněné album Baby Doll a zanedlouho se jej vydá podpořit na celorepublikové koncertní turné.
4.2.2006 Předpokladem dobré muziky je schopnost vyvolávat emoce. A těch je druhá deska Ivy Frühlingové plná jako lednička o Vánocích. Její písničky, které jsou směsí popu, rocku, moderního šansonu a latinskoamerických rytmů...
19.12.2005 Ivě Frühlingové se podařila na naše poměry ojedinělá věc. Svým debutem Litvínov úspěšně vstoupila jak na domácí, tak i na evropský trh. Její aktuální deska Baby Doll je opět ve francouzštině a pozornost k této mladé zpěvačce, která si vzala za muže...
21.11.2005 Na vánoční trh přichází kolekce raritních nahrávek The Rolling Stones, CD a DVD s koncertem skupiny Queen v opeře, nebo kolekce zamilovaných hitů Bee Gees.
7.11.2005 Zpěvačka Iva Frühlingová dokončuje své nové sólové album Baby Doll, které by se na trhu mělo objevit během následujících týdnů.
24.6.2005 Minulý čtvrtek převzali členové kapely ČECHOMOR platinovou desku za prodej svého aktuálního alba Co sa stalo nové: Cenný kov si přitom vysloužili pouhý měsíc po vydání zmíněné desky,...
15.9.2004 Zpěvačka Iva Frühlingová, ač se věnuje popu, má do někdejší chlapecké továrny na hrůzu skutečně na míle daleko. Její lahodnou francouzštinou zpívané písničky jsou sice potřebně chytlavé,...

29-38 (38) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.