muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ITUNES

2.10.2012 Parlophone, súčasť vydavateľského kolosu EMI, ktorá vydáva(la) množstvo dôležitých interpretov od The Beatles, cez Coldplay až ku Kylie Minogue bude pravdepodobne čoskoro predaná konkurečnému Universal Music Group. To sa však nepáči interpretom.
2.10.2011 Jeden mluví, druhý koná. To je přirovnání, které dokonale sedne na situaci okolo českých obchodů s digitální hudbou. Zatímco o tuzemských projektech MusicJet a ClickMusic se stále jen mluví a odsouvá jejich spuštění, bez řečí a znenadání se Česko dočkalo iTunes Music Store.
3.9.2010 iPod v jakékoliv podobě je pro jednoho hračka, pro druhého zábava, pro třetího životní styl a pro někoho i naprosto nezbytná součást života. A vykazuje velkou dávku návykovosti a nebo alespoň nenechá nikoho zcela chladným.
10.12.2009 Pomalu se blížící přelom roku tradičně s sebou přináší obligátní rekapitulační žebříčky. Výjimkou není ani přední světová služba distribuující digitální hudbu iTunes, která zveřejnila desítku nejprodávanějších alb za letošní rok.
29.11.2008 Kytarista kapely Oasis Noel Gallagher je znám svými výstřelky na adresu mnohých kolegů z branže. Odpověď na otázku, jaká muzika jej neurazí, pak může dát třeba kompilace, kterou sestavil pro iTunes.
17.9.2008 V prodeji digitální hudby konečně dochází k dlouho očekávanému průlomu. Společnost 7digital začala jako první nabízet skladby z produkce čtyř největších vydavatelských koncernů bez často kritizované digitální ochrany DRM.
28.6.2005 Technopesimisté tvrdí, že vzhledem k české povaze u nás nemá na úspěch služba založená na placeném stahování hudby. Několikrát ohlašovaný příchod světového leadera této oblasti - společnosti...
7.4.2005 Provozovatelé služby Napster, která umožňuje za poplatek stažení digitalizované hudby, očekávají v letošním roce rekordní zisky. Za poslední čtvrtletí získal Napster přes 150 tisíc nových...
4.3.2005 Počet skladeb stažených v systému iTunes dosáhl čísla tři sta milionů. Oznámila to společnost Apple Computer, která nejúspěšnější službu pro legální stahování digitalizované hudby...

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.