muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: INTERPOL

4.7.2007 Po nekonečných průtazích šli organizátoři festivalu nizozemského festivalu Lowlands s pravdou ven a zveřejnili účinkující pro letošní ročník. Lineup tohoto festivalu je skoro stejně bohatý jako loni, headlinery letošního ročníku jsou Arcade Fire, Nine Inch Nails nebo Interpol.
4.6.2007 Jihoněmecký Southside a severoněmecký Hurricane – to je dvojice bratrských festivalů, jež se ve své zemi vedle akcí Rock am Ring a Rock im Park řadí mezi jedny z největších. Dostavení v Neuhausenu a Scheesselu si letos návštěvníci dají od 22. do 24. června.
28.5.2007 Our Love to Admire je názov tretieho albumu newyorských Interpol. Na pulty sa dostane 10. júla.
28.4.2007 S blížící se letní festivalovou sezónou pořadatelé postupně ohlašují hvězdy svých akcí a protože naši jižní sousedé již mají většinu programové přípravy za sebou, nabízí se malé ohlédnutí, co všechno by mohlo hudebního fanouška, kterému není líto strávit pár hodin na cestě, potkat.
20.3.2007 Pokiaľ vám nestačia kapely doposiaľ potvrdené vo vašom okolí, prinášame vám mená interpretov potvrdených na najväčších európskych festivaloch. Nezabudli sme na Glastonbury, Rock Am Ring, Rock Im Park, Southside, Hurricane, Nova Rock alebo Werchter.
23.1.2007 Legendárna rap-metalová kapela Rage Against the Machine potvrdila na svojich internetových stránkach comebackový koncert na americkom festivale Coachella.
10.1.2007 Krátkou správou na svojich internetových stránkach potvrdila americká gitarovka Interpol nahrávanie svojho nového albumu. „Znie to skvele, ale vo štúdiu ešte chvíľu zostaneme,“ oznamuje správa z nahrávania v domovskom New Yorku.
19.10.2006 Hudebního publicistu Jindřicha Götha, který je v současnosti redaktorem časopisu Instinkt není nutno dlouho představovat. Patří mezi kmenovými redaktory mGuide a přispívá k nám pravidelně...
16.5.2005 Současný trend natočit soundtrack téměř k čemukoliv se odrazil i na známém seriálu z produkce televizního kanálu HBO. Cenami ověnčená série Odpočívej v pokoji (v originále Six Feet Under)...
22.11.2004 Už při letmém zkouknutí internetových stránek Interpol je jasná jedna věc: image Franz Ferdinand je v kursu. Krátce střižené patky, stylová sáčka, naleštěné botky, pruhované košile. Toť...

53-62 (62) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.