muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: INTERPOL

9.8.2007 Nová rubrika Videotipy vám bude raz týždenne – vždy vo štvrtok – ponúkať niekoľko slov o vybraných aktuálnych videoklipoch, spolu s odkazom, kde si ich môžete pozrieť...
7.8.2007 Svá vystoupení v posledních dnech odvolalo hned sedm účinkujících, přesto ale nabídka stále zůstává velmi lákavá: Nine Inch Nails, Tool, Groove Armada, Kaiser Chiefs, Interpol nebo The Good, The Bad & The Queen. Rakouský festival Frequency proběhne příští týden v areálu závodního okruhu Salzburgring.
4.7.2007 Po nekonečných průtazích šli organizátoři festivalu nizozemského festivalu Lowlands s pravdou ven a zveřejnili účinkující pro letošní ročník. Lineup tohoto festivalu je skoro stejně bohatý jako loni, headlinery letošního ročníku jsou Arcade Fire, Nine Inch Nails nebo Interpol.
4.6.2007 Jihoněmecký Southside a severoněmecký Hurricane – to je dvojice bratrských festivalů, jež se ve své zemi vedle akcí Rock am Ring a Rock im Park řadí mezi jedny z největších. Dostavení v Neuhausenu a Scheesselu si letos návštěvníci dají od 22. do 24. června.
28.5.2007 Our Love to Admire je názov tretieho albumu newyorských Interpol. Na pulty sa dostane 10. júla.
28.4.2007 S blížící se letní festivalovou sezónou pořadatelé postupně ohlašují hvězdy svých akcí a protože naši jižní sousedé již mají většinu programové přípravy za sebou, nabízí se malé ohlédnutí, co všechno by mohlo hudebního fanouška, kterému není líto strávit pár hodin na cestě, potkat.
20.3.2007 Pokiaľ vám nestačia kapely doposiaľ potvrdené vo vašom okolí, prinášame vám mená interpretov potvrdených na najväčších európskych festivaloch. Nezabudli sme na Glastonbury, Rock Am Ring, Rock Im Park, Southside, Hurricane, Nova Rock alebo Werchter.
23.1.2007 Legendárna rap-metalová kapela Rage Against the Machine potvrdila na svojich internetových stránkach comebackový koncert na americkom festivale Coachella.
10.1.2007 Krátkou správou na svojich internetových stránkach potvrdila americká gitarovka Interpol nahrávanie svojho nového albumu. „Znie to skvele, ale vo štúdiu ešte chvíľu zostaneme,“ oznamuje správa z nahrávania v domovskom New Yorku.
19.10.2006 Hudebního publicistu Jindřicha Götha, který je v současnosti redaktorem časopisu Instinkt není nutno dlouho představovat. Patří mezi kmenovými redaktory mGuide a přispívá k nám pravidelně...

51-60 (62) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.