muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: INTERPOL

9.4.2011 V areálu leteckého muzea v polském Krakově bude 19. a 20. srpna probíhat další ročník Coke Live Music Festivalu. První čtyři oznámené kapely zároveň tvoří kompletní program hlavní scény v úvodní den.
9.3.2011 Pořadatelé Open Air Festivalu na dnešní tiskové konferenci odkryli další trojici headlinerů. Druhý ročník akce, který se odehraje mezi 11. a 13. srpnem na letišti v Panenském týnci, přiveze kapely Interpol, Good Charlotte a Leftfield.
7.3.2011 Interpol začínají být postrachem basáků. Jen necelý rok po tom, co skupinu opustil dlouholetý spoluhráč Carlos Dengler, hlásí newyorská formace další změnu na tomto postu. Dave Pajo vydržel v pozici nové posily jen pár měsíců, nyní se odporoučel z rodinných důvodů.
7.3.2011 Začátkem roku se hodně mluvilo o sporech mezi pořadateli festivalu Sziget a radnicí v Budapešti. Dobrou zprávou je, že nakonec došlo k dohodě, a tak mohou organizátoři začít postupně odhalovat kapely, které mezi 10. a 15. srpnem zahrají na ostrově Óbudai.
3.3.2011 S dalšími potvrzenými kapelami se v tomto týdnu předvedly i dva největší rakouské festivaly – Nova Rock a Frequency. V několika případech jde sice o jména, která budou k vidění i u nás, line-upy jako takové se ale nedají srovnávat.
28.2.2011 Populární newyorští post-punkeři Interpol jsou potvrzeni coby headlineři druhého ročníku Grape Festivalu, který se uskuteční 12. a 13. srpna na letišti ve slovenských Piešťanech. Kapela se zde zastaví během festivalového turné ke své loňské eponymní desce.
2.2.2011 Že na španělském festivalu Primavera Sound zahrají Pulp, Belle & Sebastian, The Flaming Lips, Animal Collective, The National nebo John Cale s orchestrem se ví už přes dva měsíce. Od té doby se ovšem line-up rozšířil už na více jak 120 položek.
13.1.2011 Organizátoři německých festivalů Rock am Ring a Rock im Park se chlubí šedesáti tisíci prodaných vstupenek a aby navnadili další hudební fanoušky, zveřejňují nově potvrzené kapely.
8.6.2010 Ačkoliv newyorští post-punkeři Interpol už před časem hlásali, že dokončili práce na novém albu, a dokonce uvolnili ke stažení první singl, bližší informace zůstávaly utajeny. Teď je konečně jasno, že čtvrtá deska vyjde v polovině září a bude mít eponymní název.
13.5.2010 Newyorští post-punkeři Interpol dokončili natáčení svého čtvrtého alba, jehož první předzvěstí se před pár týdny stal ke stažení uvolněný singl Lights. Krátce po skončení studiových prací se ovšem se zbytkem kapely rozloučil baskytarista Carlos Dengler.

31-40 (62) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.