muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: INTERPOL

27.8.2014 Interpol po čtyřech letech vydávají pátou studiovou desku v pořadí. Album El Pintor se oficiálně objeví v distribuci 8. září, už teď si ho ale celé můžete poslechnout prostřednictvím webu NPR.
10.7.2014 Sotva skončí letní prázdniny, Interpol představí svou pátou studiovou desku El Pintor. Čtyřleté ticho po pěšině však po živých náznacích oficiálně končí již teď. Paul Banks a spol. totiž předesílají první singl All The Rage Back Home.
6.6.2014 O tom, že Interpol něco chystá, se tušilo již nějakou dobu. Nyní je vše potvrzeno. Post-punkoví obrozenci poslední generace se po čtyřleté pauze vrací s pátou studiovou deskou El Pintor. Album vyjde pod hlavičkou Matadoru 8. září.
30.3.2014 Na poľskej festivalovej scéne sa toho veľa deje. Najväčšie festivaly, severný Open'er s varšavským Orange Warsaw sa predbiehajú v menách, zobudili sa aj elektronické festivaly Nowa Muzyka a Free Form. Bohužiaľ, dva festivaly sa aj zrušili.
25.2.2014 Susedné Poľsko je stále častým cieľom festivalových návštevníkov. Niet sa čomu diviť, okrem Open'eru, ktorý bol v uplynulých rokoch dvakrát zvolený za najlepší európsky festival, ponúka Poľsko aj Off Festival, Orange Warsaw Festival alebo komorný Halfway Festival.
23.1.2014 Post-punková ikona z New Yorku, Interpol, se vrací na pódia i do studia. Již v březnu odstartuje sérii koncertů na britských ostrovech, do konce roku by pak ráda stihla po čtyřleté odmlce vydat i pátou studiovou desku.
6.2.2013 V úterý si v pražském klubu Roxy odbyl tuzemskou sólovou premiéru frontman americké post-punkové formace Interpol Paul Banks. Z koncertu, který navíc uvedli brněnští Voodooyoudo, vám teď přinášíme následující fotografie.
29.1.2013 Už jen pár dní zbývá do tuzemské sólové premiéry Paula Bankse, který v úterý 5. 2.představí v pražském klubu Roxy svou loňskou sólovou desku Banks.
20.11.2012 Jste-li fanoušky newyorských post-punkerů Interpol, určitě vám neunikla informace o tom, že uplynulo deset let od vydání oslavovaného debutu Turn on the Bright Lights, a tak se kapela rozhodla, že k oslavě tohoto výročí připraví reedici alba.
26.10.2012 Frontman amerických Interpol Paul Banks vydal před pár dny svůj sólový debut (pokud počítáme i album pod pseudonymem Julian Plenti, tak druhotinu) s prostým názvem Banks.

11-20 (62) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.