muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: INDY & WICH

7.4.2011 Debutní ročník Prague City Festivalu se rozšiřuje o doprovodnou akci, kde si na své přijdou fanoušci hip-hopu. S podtitulem The Night of Indypendence proběhne den po hlavním programu v pražské Meet Factory.
20.10.2010 Po několika odkladech je tu dlouho očekávaný solo počin poloviny projektu Indy a Wich – Andre v listopadu 2010 vydává své album u vlastního labelu Mad Drum/May Day.
11.3.2010 Festival Hip Hop Kemp v srpnu proběhne už po deváté a proto se jeho organiztoři symbolicky rozhodli po prvních devět březnových dnů postuplně odtajňovat první potvrzené účinkující letošního ročníku, který proběhne od 19. do 21. srpna ve Festivalparku na letišti v Hradci Králové.
4.8.2009 Kácovský Sázavafest na svojom deviatom ročníku priniesol takmer celú českú scénu, doplnenú o jedno veľké a niekoľko menej známych zahraničných mien. Náš fotoreport mapuje piatok a sobotu na čele s Mobym, The Gathering, Die Happy i príšerným Jimmym Somervillom.
9.5.2009 Ve středu 13. května, symbolicky v Květinový den, se v pražském klubu Roxy uskuteční benefiční koncert 4 A.L.I., věnovaný památce Honzy Turka aka DJe A.L.I.ho, který v dubnu ve věku jedenatřiceti let podlehl rakovině.
21.4.2009 Navrátivší se letní festival Hip Hop Jam, který se uskuteční 10. a 11. července v přírodním areálu ve Svojšicích u Pardubic, představil svého prvního headlinera. Bude jím americký rapper Xzibit.
20.4.2009 O festivalu Votvírák toho bylo napsáno mnoho, ať už v pozitivním nebo negativním slova smyslu. Tak či onak, volný vstup a prvoplánový program v loňském roce na letiště do středočeských Milovic přilákal na 60 tisíc návštěvníků.
2.3.2009 Přidrzlá, vtipná a energii chrlící britská rapperka Lady Sovereign je první ohlášenou hvězdou letošního osmého ročníku Hip Hop Kempu, největšího tuzemského hip-hopového festivalu. Na královéhradeckém letišti se představí v české premiéře.
28.1.2009 Druhé narozeniny si v lednu připomíná Radio Spin - jediné pražské rádio, které svou hudbu zasvětilo jen hip-hopu a R’n’B. Spolu se svými posluchači je oslaví tento pátek v pražském klubovém prostoru Abaton.
6.1.2009 Čtenářská anketa časopisu Report Žebřík právě vstupuje do svého 17. ročníku. Spuštěno bylo fanouškovské hlasování, jehož výsledky budou vyhlášeny tradičně začátkem března.

1-10 (48) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.