muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: INDIE SESSION

29.1.2013 První letošní pokračování ostravských Indie Sessions proběhne v pátek 8. února na tradičním místě v klubu Barrák. Během večera se tentokrát představí hned pět kapel a projektů zastupujících domácí alternativní scénu.
24.1.2013 První Session nového věku bude fresh jako ledový salát ve francouzské bagetě. Zaměřil se na výrazné talenty a neprovařené projekty, jejichž zvuk vytře zrak všem konzervám i konzervatoristům.
15.11.2012 Druhé pokračování ostravského cyklu Indie Sessions proběhne v pátek 23. listopadu v klubu Barrák. Podobně, jako tomu bylo v případě jarního debutu, bude hrát prim domácí kytarová alternativa.
22.10.2012 Tvoje oblíbená hudební sešlost je zpět! Sessions v novém hávu ti nabízí sklizeň toho nejsladšího ovoce alternativní hudby v Česku. Bude to akce, na kterou jen tak nezapomeneš. Bude to akce, která se ti zaryje pod kůži.
28.3.2012 V ostravském klubu Barrák proběhne 5. dubna akce s názvem Indie Session, která si klade za cíl uspokojit tamní fanoušky svého hudebního směru. Vystoupí Voodooyoudo, No Distance Paradise a Philippe Belraux.
15.3.2012 Ostravská, ale v podstatě i celorepubliková hudební scéna, se již delší dobu nachází ve stavu určitého limba – stagnuje a její vyhlídky do budoucna nejsou nikterak růžové.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.