přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: IN FLAMES

6.5.2014 Švédské metalové stálice In Flames vystoupí v 29.září 2014 v pražském klubu Roxy. Za svou již čtyřiadvacetiletou kariéru vydali deset alb. Jejich jedenáctá deska nazvaná Siren Charms, kterou během tohoto turné představí, by měla vyjít 5. září letošního roku.
19.8.2013 Jestliže někdo očekával, že čtvrteční noční déšť přinese úlevu v podobě chladnějšího dne, musel být pátečním počasím zklamán. Slunce se sice schovávalo za řídké mraky, tropické dusno však bylo stejně nepříjemné jako dosavadní vedra.
26.7.2013 Osmnáctý ročník metalového dostaveníčka Brutal Assault odtajnil program všech tří pódií. Jako obvykle budou dvě velké stage vyhrazené pro zahraniční hvězdy, domácí naděje obsadí menší boční scénu.
7.3.2013 Soupiska v pořadí osmnáctého ročníku metalového festivalu Brutal Assault se neustále rozšiřuje. Po boku Meshuggah a Amorphis v areálu josefovské pevnosti vystoupí například Opeth, In Flames, Fear Factory, As I Lay Dying nebo Anthrax.
5.10.2011 In Flames ze Švédska a Noctiferia ze Slovinska v úterý zaplnili zlínské Masters Of Rock Café. Náš fotograf Radek Brázdil kapely zachytil do naší fotogalerie.
6.9.2011 Švédská metalová jednička In Flames vyráží na velké evropské turné, které nemine ani Česko, kde se populární seveřané představí hned na dvou koncertech, konkrétně 4. října ve Zlíně a 7. října v Praze.
2.6.2011 Švédové In Flames připravili na tento rok vydání nové desky s názvem "Sounds Of A Playground Fading", kterou následně představí na podzimním evropském turné, které nemine ani Česko.
31.3.2011 Švédští melodic-death metaloví In Flames, kteří 11. června zavítají do Milovic na druhý ročník festivalu Sonisphere, se 20. června představí se svou jubilejní 10. deskou, na které poprvé v historii skupiny bude chybět její spoluzakladatel, kytarista Jesper Strömblad.
4.3.2011 Další dvě jména z line-upu české mutace putovního mezinárodního festivalu Sonisphere jsou odtajněna. Kromě už oznámených Iron Maiden, Korn, Mastodon a Cavalera Conspiracy zahrají taky Misfits a In Flames.
19.1.2011 Prvními potvrzenými headlinery rakouského festivalu Nova Rock byli už koncem listopadu znovuzrození System of a Down. Od té doby se ale řady tahounů lehce rozrostly, a to především o dva body – Iron Maiden a Linkin Park.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.