muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: IMT SMILE

17.1.2013 Slovenský festival Topfest za svou historii vystřídal několik koncepcí, míst i názvů, suma sumárum ale bude letos slavit desáté výročí, a to ve velkém stylu. Headlinery totiž budou britští heavy-metalisté Iron Maiden.
3.3.2011 Zda je ten či onen festival dobrý, to nechť posoudí každý samostatně. Jisté ovšem je, že festival, který má slovo „Dobrý“ v názvu, představil jako svého letošního headlinera britské Skunk Anansie.
28.2.2011 Nejen český Rock for People, ale taky slovenský Topfest bude mít za jednoho z letošních headlinerů pop-punkery Sum 41. Festival bude probíhat po dva první červencové dny jako obvykle na Zelené vodě u Nového Mesta nad Váhom.
26.7.2010 Šestý ročník festivalu Štěrkovna Open Music bude probíhat tento pátek a sobotu v areálu štěrkovny na břehu hlučínského jezera. Vystoupí mimo jiné Olympic, Polemic, Anna K., Chinaski, Visací zámek, Švihadlo a další.
19.5.2010 Slovenští IMT Smile byli vždy především kapelou Ivana Táslera, takže vlastně ani příliš nepřekvapuje, že jejich osmé studiové album vychází zároveň pod jménem dominantního majitele nezaměnitelného hlasu, hudebníka a textaře...
6.4.2010 2010 Odysea Dva je názov nového, v poradí ôsmeho štúdiového albumu skupiny IMT Smile s oficiálnym dátumom vydania 15. marec. Album ponúka jedenásť piesní...
18.10.2009 Při všech recenzích na alba prešovských IMT Smile jsem se v podstatě vždy točil kolem jedné myšlenky - zajímavá kapela s vynikajícím zpěvákem Ivanem Táslerem, která nějakou záhadou na rozdíl...
26.2.2009 Není tomu dávno, kdy jsme psali o reunionu německé kapely Guano Apes. Po koncertní premiéře na rakouském fesivalu Nova Rock naváže sérií dalších festivalových vystoupení, přičemž se představí i fanouškům v České republice.
5.12.2008 Tak a už je potom. Slovenský slávik za rok 2008 už pozná svojich nových majiteľov. Teda presnejšie povedané staronových. Vyzerá to totiž tak, že sa táto súťaž začína čím ďalej, tým viac podobať na slávika českého v kategórii spevák.
30.8.2008 Už mě nebaví stále dumat nad záhadou, proč IMT Smile na Slovensku vyprodávají velké haly a v Praze by nezaplnili ani Futurum. Ani se už nebudu divit tomu, že se v Čechách dobře prodává poslední nepovedené...

1-10 (21) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.