muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: IMOGEN HEAP

17.7.2011 Druhá část fotoreportu z festivalu Bažant Pohoda se věnuje headlinerům druhého dne - Santigold, Pulp, Junip, Imogen Heap, Madness - a začátku dne třetího.
17.3.2011 Jedinečná hudobníčka a výtvarníčka Imogen Heap patrí medzi najnovších potvrdených vystupujúcich na festivale Pohoda. Imogen je známa využívaním nových technológii a jej oznámenie, že chystá nový album toto experimentovanie len potvrdzuje.
14.3.2011 Od polokulatého patnáctého ročníku festivalu Bažant Pohoda nás dělí necelé čtyři měsíce a jeho line-up má už v tuto chvíli okolo padesáti položek. Vypadl z něj sice bubeník Tony Allen, zato do něj přibyla řada hostí, kteří podtrhují tradiční programovou pestrost festivalu.
8.12.2009 Britská zpěvačka a skladatelka Imogen Heap zazářila před jedenácti lety na anglickém nezávislém hudebním nebi s prvotinou iMegaphone a později také coby členka projektu Frou Frou. V Praze se představí 2. března na koncertu v Divadle Archa.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.