muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: IMODIUM

10.12.2006 V ostravském Klubu Boomerang se ve středu večer zastavila i kapela Imodium. Jak její set probíhal vám nabízíme v naší fotogalerii...
21.11.2006 Občas se stává, že se na jediný večer nahromadí řádka zajímavých koncertů a hudební fanoušci nevědí, čemu dát přednost. Dost možná si takto zítra budou hlavu lámat naši pražští čtenáři.
17.9.2006 Kytarovkáři budou mít ve středu díky programové nabídce pražských klubů celkem slušný výběr: v Paláci Akropolis své debutové album pokřtí skupina Prowizorium, Rock Café bude patřit kapele Imodium a a v malostranském PopoCafePetlu vystoupí původem americký písničkář Ian Kelonsky.
31.8.2006 Sportovně-hudební festival JoyRide, který v průběhu léta zavítal hned do několika koutů republiky, vyvrcholí v neděli 10. září v areálu Žlutých lázní v pražském Podolí.
2.5.2006 Kdo zaváhal s koupí vstupenek na pražský koncert kapely Red Hot Chili Peppers, který se uskuteční 14. června v Sazka Areně, bude zřejmě muset zatlačit slzu, nebo se spolehnout, že se několik vstupenek uvolní v den koncertu.
6.1.2006 Festival Hrachovka, který se uskuteční od 27. do 30. července v Hrachovci u Valašského Meziříčí, oznámil další jména vystupujících kapel.
5.1.2006 Pražský Abaton opět otevírá své dveře a již toto pondělí přinese první letošní Free Mondays. K tomu tady máme ještě Roxy, takže ani v lednu nebude o pondělní zábavu v metropoli nouze.
29.12.2005 Leden bývá co do hudebních akcí čaasto označován jako jakýsi "okurkový" měsíc. Přesto se však stále něco děje a my vám proto přinášíme několik koncertních tipů:
29.11.2005 Pakliže nemáte plány kam o prosincových večerech vyrazit, zkuste se nechat inspirovat našimi tipy. Přinášíme vám stručný přehled o hudebním dění v Praze v nadcházejícím měsíci:
6.8.2004 Bude první deska muzikantů z Broumova a jejich v podstatě "Nirvana revivalu" blíže Seattlu, nebo se v souladu s požadavky vydávající firmy rozhodnou jít spíše bezproblémovější střední cestou? Asi jse

34-43 (43) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.